Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Відбулася прес-конференція прокурора Чернівецької області Петра Коваля щодо порушення резонансних кримінальних справ
Понеділок, 31 січня 2011, 22:00
Відбулася прес-конференція прокурора Чернівецької області Петра Коваля щодо порушення резонансних кримінальних справ.  До гучних  минулорічних порушень законодавства прокуратура віднесла факт незаконної вирубки лісу, до якої причетний депутат облради шостого скликання.  А також, факт тривалої невиплати зарплат працівникам «Чернівецької птахофабрики».

Резонансну кримінальну справу прокуратура порушила проти лісничого Тарнавського лісництва, а за сумісництвом і депутата облради, який влітку минулого року незаконно давав вказівки підлеглим на вирубку лісу. Внаслідок чого, державі було надано збитків на суму понад 200 тисяч гривень. Окрім того, депутат - лісничий  порушував закон і в інший спосіб.

Петро Коваль, прокурор області: «Ще він одержував незаконну винагороду від підлеглого працівника. Ми це кваліфікуємо як одержання хабара за певні дії, пов’язані з його службовою діяльністю».

Ще одну кримінальну справу порушила прокуратура Глибоцького району стосовно директора товариства «Чернівецька птахофабрика». Як стало відомо правоохоронцям, на підприємстві свідомо не виплачувалася заробітна плата працівникам протягом трьох місяців. Внаслідок чого, борг сягнув понад 150 тисяч гривень.

Петро Коваль, прокурор області: «В результаті прокурорського втручання , за два дні вказана сума була повністю погашена».

Окрім того, Петро Коваль повідомив, що впродовж січня цього року, внаслідок прокурорських перевірок порушено  сім кримінальних справ щодо невиплати заробітніх плат іншими установами. У результаті чого ліквідовано понад півмільйона заборгованостей перед працівниками цих організацій.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2011 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 104 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.