Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Почесні чернівчани міста висловили свою підтримку чернівецькому міському голові Миколі Федоруку
Понеділок, 21 лютого 2011, 17:23
Почесні чернівчани міста висловили свою підтримку чернівецькому міському голові Миколі Федоруку. Вони заявили, що занепокоєні ситуацією, яка склалася в міській раді. Нагадаю, 25 січня 2011 року на міській сесії депутати прийняли новий регламент, котрий обмежує права мера. Микола Федорук вважає такі діє протизаконними і вже подав до суду. Не правовим новий регламент вважають і деякі чернівчани, котрі заявили про свою позицію журналістам.

Обурене звернення до депутатів міської ради підписали почесні громадяни міста, серед котрих Ян Табачник, Іво Бобул, Леонід Каденюк, Василь Мороз та інші. Заслужений будівельник України Василь Мороз наголосив, Федорук – хороший міський голова, якого треба відстояти.

Василь Мороз заслужений будівельник України: «Скажу правду, я 54 роки на будові, і знаєте, скільки років на посаді Микола Трохимович, він теж трудоголік, це нас об’єднує».

До акції «Чернівці житимуть за законом, а не по «понятіях» долучилася і письменниця Тамара Севернюк.

Тамара Северонюк письменниця: «Я не розумію, які претензії можуть бути до правових кроків мера міста, до мене це не доходить. Ті, яких він підтримував, ті, яким він давав можливість стати на ноги, тим, яким він чіпляв лєнточку, поховалися, вже побігли до Януковича. Це Марія Матіос».

Активісти звернення стверджують, що їх підтримали вже 40 громадських організацій та кілька тисяч чернівчан, збір підписів на підтримку Федорука триває. Ініціативна група «Захистимо Чернівці» запрошує однодумців на збори з підтримки чинного міського голови, що розпочнуться завтра, 22 лютого о 18. 00 у Палаці культури.

Леся вороню. Телеканал «Чернівці».

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 154 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.