Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях виступила людина – оркестр!
Понеділок, 21 лютого 2011, 17:24
У Чернівцях виступила людина – оркестр! Композитор та співак Олег Універсал, який одночасно грає на десяти музичних інструментах розважав буковинську публіку в рамках підтримки зимового мотопробігу навколо Карпатського хребта. На веселому рок-н-ролльному концерті побували і наші журналісти.

Олег Універсал відомий перш за все своїми байкерськими мотоальбомами. Від більшості виконавців відрізняється не лише прізвищем, а й своєю унікальною здібністю гри на музичних інструментах. Адже, Олег – ЛЮДИНА-ОРКЕСТР, граючий на гітарі власного винаходу, яка поєднує в собі і барабан, і гармошку, і бек-вокал. Розповідає як народився такий незвичний талант.

Олег Універсал, людина – оркестр: «Как пришел к етим всем музыкальным инструментам? Время такое пришло. В меня была группа. Все разьехались, всем нада зарплаты. Вообщем, жизнь поставила всех на своё место. Ну и я один заменил всех».

Концерт організували байкери Києва та Чернівців. Адже на днях стартує третій мотопробіг навколо Карпатських гір, тривалістю 10 днів. Участь в ньому планують взяти мотоциклісти з Києва, Білої Церкви та Чернівців.

Мітя Крокодил, співорганізатор концерту, байкер: «Мы планируем поехать  по тем интересным клубам, мотоклубам, которые есть на Западной Украине, пообщаться. А также, перенести «отморожение». Всё весело, потому что если ты едешь на мотоцикле в десятиградусной мороз, то соответственно нужно  одеть ещё градусов 20, и тогда можно понять какую температуру чуствуют на себе мотоциклисты».

Рок-н-ролльний концерт припав до душі не лише байкерам, але й іншим присутнім поціновувачам такої музики:

-           «Вообще ето очень здорово, когда у Черновцах звучит живая музыка, в корне отличающияся от того что нам предлагает телевидение и радио»

-          «Мне очень нравиться»

-          «Концерт живой – это самое главное»

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 241 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.