Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
28 лютого закінчується термін подання заяв на зовнішнє незалежне тестування.
Понеділок, 21 лютого 2011, 17:25
Двадцять восьмого лютого закінчується термін подання заяв на зовнішнє незалежне тестування. Це майже на місять раніше ніж минулого навчального року. Дві тисячі десятого року реєстрація закінчувалася тридцять першого березня.

Дві тисячі чотириста три учні вже зареєструвалися цього року на зовнішнє тестування. Це шістдесят сім відсотків випускників шкіл області і на десять  відсотків більше ніж минуло річ. Незважаючи на те, що реєстрація закінчиться на місяць раніше, а саме двадцять восьмого лютого, учні встигнуть здати документи, вважають в Головному управлінні освіти.

Михайло Бауер, начальник Головного управління освіти і науки ОДА: «Я не вбачаю потреби в такому довгому терміні реєстрації. Того року ми проводили в письмовому вигляді. Зараз використовується електронний варіант реєстрації. Абітурієнт сам може зареєструватися. Тобто процес спрощено. Не займає багато часу».

Тестування відбудеться з 2 по 24 червня. До цього часу абітурієнти встигнуть підготуватися.

Михайло Бауер, начальник Головного управління освіти і науки ОДА: «Фактично випускники вже не будуть учнями шкіл ЗНО. Це підсумок роботи. І ми на нього ніякого впливу не матимемо. В цьому є позитивне явище. Нехай хтось інший оцінює роботу протягом навчального періоду».

Серед нововведень до тестування те, що сертифікати дві тисячі восьмого та дві тисячі дев’ятих років теж враховуватимуться при вступі. А ті абітурієнти, які отримали атестати три роки тому, можуть складати тестування або іспити у вищих навчальних закладах.

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 223 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.