Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
По відвідуванню туристів за минулий рік Буковина зайняла друге місце
Понеділок, 21 лютого 2011, 17:27
По відвідуванню туристів за минулий рік Буковина зайняла друге місце. Попереду опинився Крим. Таке досягнення Чернівецькій області вдалося зробити вперше. У зв’язку з цим минулоріч  з туристичної галузі до бюджету надійшло два мільйони шістсот тисяч гривень. Це майже в три рази більше ніж в дві тисячі дев’ятому році.

З двадцять восьмого лютого по перше березня у комплексі «Мигово» відбудеться Кубок співдружності слов’янських народів з гірськолижного спорту серед інвалідів. Завдяки йому Буковина претендує стати місцем спортивного туризму для людей з обмеженими можливостями.

Дмитро Павел, начальник відділу з питань туризму ОДА: «Запрошена голова міжнародного олімпійського комітету, яка якраз оцінюватиме підготовку  змагань серед параолімпійців або інвалідів. Якщо ми це проведемо, то наша область туристичному лані стане ще більш привабливою. Готелі заповняться, про нас будуть знати і головне залишати кошти».

За минулий рік туристів стало більше на двадцять відсотків. У зв’язку з цим зросла кількість зелених садиб зі сімдесяти п’яти до ста відпочинкових комплексів. А також будуються нові готелі.

Дмитро Павел, начальник відділу з питань туризму ОДА: «Готелі відкриваються не лише в Чернівцях, але ще й в області. Це те, за що ми боремось. Щоб обласний центр не був єдиним тягарем для туристів, який притягує, щоб райони відчували той флюкс грошей, який до них їде».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 243 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.