Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Дві нові економічні спеціальності відкрилися в Міжрегіональній академії управління персоналом
Вівторок, 22 лютого 2011, 16:20
Дві нові економічні спеціальності відкрилися в Міжрегіональній академії управління персоналом. Це «Інформаційна діяльність підприємства» та «Оціночна діяльність». Чи потрібні ці рідкісні фахівці в Україні та що вивчатимуть студенти під час навчання?

З нового навчального року тридцять студентів зможуть навчатися спеціальності, яку вперше представлено на вибір абітурієнтів в Чернівцях. Це фахівець з оцінки майна, який потрібен під час відкриття банкрутства чи страхування підприємства.

Євген  Каруценко, експерт з оцінки майна Чернівецької торгово-промислової палати: «Студентів-оцінювачів роботодавці розбирають на третіх, четвертих курсах. Заявки присилають ріелтори, колсантинги, страхові компанії, банки. В пошуках роботи студентам бігати не приходиться».

Також приймають документи для тридцятьох студентів з «Інформаційної діяльності підприємства».  В майбутньому випускники академії зможуть працювати помічниками керівників, піар-менеджерами та іншими професіями.

Тетяна Караванова, завідувач науково-методичного центру нових інформаційних технологій: «Пару сотень років тому інформація поновлювалася раз на 50 років. Сьогодні поновлюється раз на два роки. Є сучасні технології, програмне забезпечення. Воно дозволяє оптимізувати підприємницькі форми діяльності».

Юлія Добрянська, викладач МАУП: «В деяких європейських країнах є така система аудиторних занять, де є науковець і практик. Уявіть, що вам дають визначення і якусь картинку чи діаграму. Воно цікавіше».

Тетяна Колосок. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28            

Langate

Молодий Буковинець

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 452 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.