Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Минулої неділі в Чернівцях завершився Міжнародний чемпіонат з фігурного катання серед любителів
Понеділок, 28 лютого 2011, 13:42
Минулої неділі в Чернівцях завершився Міжнародний чемпіонат з фігурного катання серед любителів. Чемпіонат тривав два дні. Учасники змагань представляли не лише майже всі регіони України (Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Житомир, Полтава, Чернівці інші міста) але й Росію, Білорусь та сполучені Штати Америки.  За звання кращого змагалися фігуристи у різних вікових категоріях 7-12 та 12 – 16 років. Організатори відмітили, що всі  - і молодші і старші каталися добре, а вже судді визначали кращих. За перебігом другого дня змагань стежили журналісти «Чернівецького репортера».

Дев’ятирічний Семен Пащенко з Росії на чернівецькому льоду катається вперше – розповідає, що виступати йому сподобався – публіка хороша.

Семен Пащенко Росія, Бєлгород: «Хорошо – они подджерживают меня и мне было удобно, что они поддерживали».

На чемпіонат приїхав щонайменше за сріблом,  - Семен розповів, що мав  у своєму спортивному житті уже й високі нагороди.

Марина Косяк Україна, Київ: «Мені дуже сподобалося. Багато підтримки. Я могла б краще виступити, та я хвилювалася, а так нормально».

На відміну від Семена, киянка Марина катається не для нагород, а для себе – для того вона спортсмен – аматор: «Хочу, як мій тренер гарно кататися, дял себе, для мами. Підтримувати форму».

Змагання такого роду в Чернівцях – це великий плюс місту й Україні, говорить член журі Катерина Костенко, - адже це означає, що фігурне катання розвивається.

Старші діти  спротсмени-аматори вже не стануть професійними фігуристами – зуважує Катерина Костенко, а от у  молодших, таких як Семен з Бєлрогрода , які на ковзанах з шести – семи років –є спортивне майбутнє.

Молодші учаснкии не просто перспективні, додає до коменатів своєї колеги Роман Талан.

Рома Талан член журі: «Вони на сьогодні катаються як професійні спортсмени: у них хороший набір елементів, добре скачуть, крутяться, я думаю, що ми їх побачимо на справжніх чемпіонтатах України».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 269 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.