Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Спеціалізований виномаркет «WINE TIME» відкриває першу в Чернівцях школу сомельє
Понеділок, 28 лютого 2011, 15:19
Спеціалізований виномаркет «WINE TIME» відкриває першу в Чернівцях школу сомельє. Тепер кожен бажаючий може стати справжнім знавцем благородною напою. У «WINE TIME» пропонують не тільки придбати елітні алколгольні напої відомих світових брендів, а й навчитися правильно їх споживати. Днями тут лекцію та дегустацію проводили незалежний винний експерт, засновник школи сомельє Віталій Ковач та колишній міністр палива та енергетики України, власник виноробні «Колоніст» Іван ПлАчков.

Виномаркет "WINE TIME" розкаже вам все про культуру споживання якісних алкогольних напоїв  з усіх країн світу. Тут представлено майже дві тисячі позицій, що дозволить обрати саме той напій, який задовольнить всі ваші смаки та вподобання. Аналогів такого закладу в Чернівцях не має. Це один з небагатьох виномаркетів, де по-справжньому дбають про ваш вибір. Дипломовані сомельє – знавці вин нададуть повну консультацію та навчать правильно споживати цей благородний напій. Два рази на місяць винороби з різних країн світу проводитимуть тут лекції та дегустації. Нещодавно у виномаркеті "WINE TIME" побував колишній міністр палива та енергетики Іван ПлАчков. Зараз він являється співзасновником торгової марки «Колоніст», яка вже 5 років займається виробництвом вина. Мета підприємства – в першу чергу показати потенціал нашої землі та підняти в країні рівень культури споживання цього напою. «Колоніст» створює традиції та чесне вино, якість якого визнали і з-за кордоном, адже реалізовується продукція не лише в Україні, а й в Англії та у Франції. В дегустаційній залі Іван ПлАчков розповідав чернівчанам про культуру виноробства та про сам напій.

Іван Плачков співзасновник ТМ «Колоніст»: «Мудрее вина и хлеба человечество ничего не придумало. Вино сопроваждает человека 10 тис лет и я уверен и очень часто об этом говорю, что вино является признаком цивилизованного государства, не может быть государство цивилизованное, если нет высокой культуры потребления вина».

7 березня у виномаркеті "WINE TIME" стартує школа сомельє. Професію знавця вина може здобути кожен бажаючий.  Розбиратися в цьому напої, в його різновидах, сортах винограду, технологіях виробництва навчатимуть кваліфіковані сомельє, серед яких засновник школи, незалежний винний експерт Віталій Ковач.

Віталій Ковач незалежний винний експерт: «Школа цікава тим, що там надається інформація, яка зовсім є новою, сам колись навчався в школі сомельє, на протязі двох років і звісно хочу поділитися тим досвідом, який здобув там».

По закінченні цієї школи ви отримаєте диплом з атестатом і зможете з легкістю розбиратися у винах та визначити кращий напій для себе, своїх друзів, близьких людей.

У виномаркеті "WINE TIME" ви зможете обрати якісні напої за чесними цінами. Європейський сервіс і індивідуальні консультації сомельє дозволять вам зробити вдалу покупку і провести незабутній вечір.

"WINE TIME" - час справжнього вина.

Таісія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 274 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.