Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В поточному році податківці зобов’язані змінити принципи своє роботи
Понеділок, 28 лютого 2011, 18:46
В поточному році податківці зобов’язані змінити принципи своє роботи, вони мають навчитись пробачати людей за незначні порушення і водночас активніше працювати над виявленням неплатників податків та жорстко їх карати.  Саме про це говорили на засіданні громадської ради при державній податкові адміністрації області.

Спершу голова ДПА Микола Козловський підбив підсумки роботи за минулий та початок цього року. Так у дві тисячі десятому до зведеного бюджету податківці мобілізували майже мільярд триста мільйонів гривень,що на дванадцять відсотків більше аналогічних показників дві тисячі дев’ятого. Водночас у січні цього року до зведеного бюджету вже зібрано на десять мільйонів  більше, а саме дев’яносто чотири мільйони. Спілкуючись з членами громадської ради Микола Козловський заявив, що цей рік стане переломним для податкової служби.

За словами Миколи Козловського податківці мають нвчитись пробачати підприємців за незначні порушення і водночас активніше працювати над виявленням неплатників податків та жорстко їх карати.

Особливу увагу податківці приділяють боротьбі з корупціє у власних рядах, так з початку року було проведено двадцять три внутрішні перевірки, які принесли серйозний результат.

Представники податкової пообіцяли членам громадської ради ще більше посилити роботу з профілактики та боротьби з корупцією.

Єгор Подкидишев. Телекаеал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 257 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.