Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Деякі торгові кіоски псують привабливий вигляд міста
Понеділок, 28 лютого 2011, 18:48
Деякі торгові кіоски псують привабливий вигляд міста. Ще у 2008 році сесія міської ради прийняла рішення, за яким в 2011 мали б закритися півсотні кіосків. Враховуючи економічну  ситуацію мораторій на знесення малих архітектурних форм продовжили на рік.  Наразі проводиться інвентаризація кіосків та павільйонів. За її результатами деякі з них демонтують та про закриття мова не йде.

В Чернівцях працює понад 130 торгових кіосків, біля 50 підлягають демонтажу, хоча за рішенням міської ради в 2008 році зараз їх мали би зносити. Депутати врахували економічну ситуацію та вирішили їх не закривати.  Наразі проводиться інвентаризація малих архітектурних форм. Ті, що заважають містобудівним потребам та не дотримуються відповідних вимог, а саме санітарних, мають непривабливий вигляд, чим псують архітектуру міста, знаходяться ближче 500 метрів одна від одної будуть переносити,  - розповіли нам в департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин.

Департамент економіки ж неодноразово подає список тих кіосків, які потрібно закрити. Начальник відділу ринків та дрібнороздрібної торгівлі  каже, що у них є ряд порушень: факти торгівлі алкогольними напоями без відповідних дозволів, антисанітарні умови,  несанкціоноване встановлення літніх майданчиків, де збиралися галасливі компанії. Згідно ж з правилами роботи дрібно-роздрібних торговельних мереж, кіоски можуть знаходитися в тих місцях, де немає магазинів, гастрономів, супермаркетів, а також не ближче 300 метрів від дошкільних установ та шкіл. В центрі міста деякі торгові точки мають непривабливий вигляд та  псують архітектуру Чернівців.

В наступному році доля більшості кіосків, які не відповідають певним вимогам буде вирішена.

Таїсія Гросу. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
           

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 235 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.