Погода в Черновцах
 
Третє місце у Європі - з таким досягненням на Буковину повернувся восьмикласник Степан Грекул PDF Друк e-mail
Середа, 20 липня 2011, 11:01
Третє місце у Європі - з таким досягненням на Буковину повернувся восьмикласник Степан Грекул. Хлопець їхав на змагання з боксу у місто Грозний, Чечня. Провів три поєдинки, два із них виграв, цим забезпечив собі місце на пєдесталі. Радістю перемоги спорстмен поділився із журналістами.

Він лише перейшов у девятий клас, а вже третій у Європі серед учнів з боксу. Степан Грекул родом із Шипинців. До цього - призер Чемпіонату України та Кубку дружніх націй.

Андрій РУДИЙ, тренер: "Він прийшов малим хлопчиком. З семи років, отакого росту був. Одразу ж показав свій характер. Одразу йому не все вдавалося, були і успіхи, і невдачі. Але він показав характер, дух і це принесло йому медаль".

Так про учня відгукується тренер. Стверджує - хлопець наполегливий та працьовитий. Власне, це і допомогли успішно виступити в Європі. З трьох поєдинків - два виграшні. Тепер Степан не жалкує, що пішов у бокс.

Степна ГРЕКУЛ, призер Чемпіонату Європи з боксу: "На бокс мене привів дід, коли я був малим. Не буду його лишати, тренуюся, поки є така можливість. Їду на змагання, катаюся по різних країнах, стипендію за це дають".

Найбільше, що запамяталося тренерам Степана - його тренування із чотирилапим другом. Ранковий та вечірній крос хлопець бігає з собакою Джеком.

Андрій РУДИЙ:  "В нього є собака, так він за неї більше переживає, чим за кого-небудь іншого. Коли приїжджає, то не з дідом, і не з бабою вітається насамперед, а йде до собаки. Бігає з ним крос у 10 кілометрів. От така от дружба".

Тепер Степан готується до наступних змагань. попереду ще один Чемпіонат Європи, планує потрапити і на Чеміпіонат світу.

Віталій БЕЛЯЄВ, президент Чернівецької федерації з боксу: "Слава Богу, що ми взяли такі високі ноти. Призери - це великі досягнення для нас. Добре, що це вже стає поступово традицією. Честь і слава за це боксерам. вважаю, результати такі - вище всього. Поведінка, тренування, відпочинок приносять свої результати".

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< липня 2011 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 312 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.