Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях розпочався Європеський тиждень мобільності
П'ятниця, 16 вересня 2011, 18:30

 

Учасники для флешмобу не вибиралися якісь особливі – розповідає Тетяна Лебухорська,  - звичайні городяни.
Тетяна Лебухорська, координатор акції «Європейський тиждень мобільності»: "Ми не брали спеціально якихось спортсменів, не влаштовували підставних перегонів. В нас брали участь велосипедисти, які щодня добираються велосипедом, люди, які на авто, також щодня добираються на авто – для них це не було новинкою, чи чимось екстра – звичайний буденний ранок."

 

 

Олександр велосипедом на роботу уже третій рік – вважає, що це найзручніший транспорт у місті.
Олександр Бодняк, учасник флешмобу: "Від свого дому з Фастівської до Соборної я заїхав за 12 хвилин. Пізніше на 3 хвилини фінішував, ніж машини. Я вважаю, що це дуже добрий результат як для велосипеда для нашого міста."

 

Тетяна Лебухорська, координатор акції «Європейський тиждень мобільності»: "Ми не хотіли показати, що велосипед доїде швидше, ми хотіли показати, що в у велосипеда такі ж можливості, які в авто, якщо говорити про місто повністю вкрите автомобілями."

Андрій Бурштин їхав з іншої точки – ділиться враженнями. Він позитивно ставиться до поїздок велосипедом, але на роботу – лише автомобілем.

 

Аня, ще одна учасниця флешмобу, сьогодні їхала у громадському транспорті – нарікає на 25 –хвилинну подорож.
"Мені їхалося не дуже добре, тому що маршрутка дуже жахливо забита, пробки на дорогах, душно в маршрутці. Мені енну кількість разів наступали на ноги. Звичайно, що це все не дуже приємні емоції зранку. Я вважаю, що краще або їхати велосипедом, або йти пішки. Часу більше, але емоції кращі". Тому  додає Аня вона, звичайно йде пішки – 50 хвилин, або велосипедом  - 15 хвилин до роботи.
Координатор акції переконана, що за останній рік значно зросла кількість любителів їхати велосипедом – по-перше це економічно вигідно, по-друге – корисно для здоров’я.

 

Оксана Зима, Телеканал "Чернівці".

 

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< вересня 2011 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 373 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.