Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У будинку за адресою кіровоградська тридцять два відвалилась велика частина стіни
Четвер, 24 листопада 2011, 19:19
У  будинку за адресою кіровоградська тридцять два відвалилась велика частина стіни, так, що тепер з вулиці можна побачити, що знаходиться всередині кімнати. За словами власниці помешкання, майже двадцять років тому, її будинок був визнаний аварійним, жінку з двома доньками мали відселити і надати інше житло, але влада цього не зробила. Зараз особняк напіврозвалений, і його господарка збирається судитися з головою Шевченківської райради Михайлом Пазюком та начальником обласного управління ЖКГ Георгієм Леонтієм, щоб ті виплатили їй моральні збитки пів мільйона гривень.

Цей будинок за адресою кіровоградська тридцять два знаходиться в п’яти хвилинах ходу від резиденції буковинських митрополитів, яка тнезодавна увійшла у всесвітню спадщину Юнеско. За словами його мешканки Лариси Рошко в тисяч дев’ятсот дев’яностому році будинок дуже сильно пошкодила повінь і тоді він став аварійним.

Голова Шевченківської районної ради Михайло Пазюк стверджує будинок і справді був ветхим, але Ларисі рошко пропонували з нього переселитись.

Михайло Пазюк розповідає, що тоді райрада задовільнила прохання пані Рошко і їй віддали весь будинок, після чого він про неї не чув. Проте жінка стверджує протилежне, ніхто нове помешкання їй не пропонував, а в ту в частину будинку, яку їй нібито віддала влада, вона ж хотіла підселити ще мешканців, тому Лариса Рошко каже, що змушена була приватизувати особняк.

Лариса Рошко приватизувала будинок в тисяча дев’ятсот девяносто восьмому році, з того час його стан тільки погіршувався і днями частина кімнати просто розвалилась.

У тому, що напереддодні зими, вона з двамо доньками залишилась без домівки Лариса Рошко звинувачує конкретних людей.

Михайло Пазюк каже, що готовий зустртись з пані Рошко в суді, але не розуміє, чому за весь час з моменту приватизації вона так і не відремонтувала будинок і довела його до такого стану.

За словами Михайла Пазюка днями він відправив до Лариси рошко комісію районної ради, щоб можливо чимось допомогти жінці, але та навіть не пустила людей на подвір’я. сказщавши, що вони зустрінуться в суді.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

 

Коментарі 

 
0 #1 10.03.2012 11:16
Это бандиты, используя мое имя в Интернете, они являются крупнейшими бандиты со всей страны. Позор на это, такие люди должны сидеть в тюрьме!. Посмотрите на сайт, и вы поймете, почему: www.antiscam.nl/?page_id=67
Цитувати
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30        

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 241 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.