Погода в Черновцах
 
До ювілею народного артиста України Назарія Яремчука в Чернівцях відкрили меморіальну дошку PDF Друк e-mail
Середа, 30 листопада 2011, 18:40
До ювілею народного артиста України Назарія Яремчука в Чернівцях відкрили меморіальну дошку та музей-кімнату. Встановили пам’ятку на фасаді філармонії, оскільки співак працював там з 73 року.   Оцінити подарунок міста прийшла родина Назарія, його друзі, митці, представники влади, прихильники його творчості та наша знімальна група.

В Чернівцях відбувся ряд заходів з відзначення 60 річниці з дня народження Назарія Яремчука. Велелюдно зібралися чернівчани біля філармонії, на фасаді якої сьогодні встановили меморіальну дошку народному артистові. Виконав її чернівецький художник та скульптор Артем Присяжнюк. Зробив її поки з гіпсу, аби мати змогу підправити, до нового року її планують замінити на бронзову. На меморіальній дошці зображений Назарія Яремчук в костюмі з буковинським орнаментом та соловей, що співає на гілці калини, який символізує талант артиста.

На відкритті була вся родина Назарія Яремчука: дружина Дарина, сини Дмитро та Назарій, донька Марічка. Вони щиро раділи, що так багато людей зібралося, адже це свідчення того, що Назарія пам’ятають, люблять і цінують.

Також в приміщенні філармонії відкрили меморіальну музей-кімнату Назарія Яремчука. Тут можна побачити листи, написані рукою співака, старі афіші, унікальні фотографії, подаровані речі артистові, серед яких Почаївська ікона. Від філармонії вшанувати Яремчука направлися до його могили. Представники духовенства провели молебень, після - його близькі друзі та члени родини поділилися спогадами про Назарія, розповіли яким він був, та поклали квіти до його могили. Віддати шану Яремчуку прийшли люди, які добре знали артиста, серед них його колеги по сцені. Тут зібралися не тільки чернівчани, на 60 -ту річницю приїхали його друзі з Києва, серед них митці, заслужені діячі мистецтв України, народні артисти, автори пісні "Родина" - композитор Олександр Злотник та поет-пісняр Вадим Крищенко.

Таїсія Гросу. Телекенал «Чернівці».

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< листопада 2011 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29        

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 341 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.