Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Вже другий рік в Україні проводиться фотоконкурс " Благодійність крізь призму об"єктиву "
П'ятниця, 30 березня 2012, 16:03
Щоб добрі справи та  вчинки українців не залишалися не поміченими представники благодійних організацій разом  з  фотохудожниками організували всеукраїнську виставку фоторобіт " Благодійність крізь призму обєктиву ".На форумі організаторами було зібрано більше двохсот  світлин. Відібрано 37 кращих. Вони і почали свій творчий тур Україною. Зі столиці подались до Львова , а звідти потрапили до Чернівців. Сьогодні відбулось відкриття виставки в  Чернівецькому художноьому музеї.

Вже другий рік в Україні проводиться фотоконкурс " Благодійність крізь призму  об"єктиву " , в якому беруть участь всі бажаючі. Починаючи від фотолюбителя  аматора  з простою  "мильницею" в руках   до професіоналів з дороговартісними фотокамерами. Мета конкурсу єдина, ствержджують організатори ,  -привернути увагу людей до благодійництва та власне самих благодійників. Адже серед них не лише спонсори та меценати , а й пересічні українці, котрим  щодня доводиться торкатись чужого життя, зустрічатись з  чужим   болем вийшовши  з домівки на вулицю.Від Чернівців представили свої роботи дві юних вихованки фотоклубу "Погляд".

Інна Кіцул,  директор Чернівецького художнього музею: «Дві дівчинки брало участь  у конкурсі . Дві роботи відзначено. Одна попередньо номінована в одному із конкурсів , які проводила газета " ДЕНЬ".

Ця доленосна фоторобота  " Бесіда "була зроблена  Діаною Кулик в Києві біля " Золотих воріт ". Дівчина зафіксувала моральний вчинок , який  її зачепив до глибини душі.

Діана Кулик, переможниця конкурсу " Благодійність крізь призму обєктиву ": «Ні я не спілкувалась з цим чоловіком і не знаю хто він. Але побачила як проявила про нього свою турботу старенька жінка. Підійшла спитала як справи. він посміхається. Не кожен так зможе».

Тут можна побачити на світлинах танцюючого на інвалідному візку чоловіка і малюючу пальцями ніг дівчину. Але найцікавішою фотографією Діані Кулик видалась світлина жінки  із скаліченою собакою. Не дивлячись на функціональні вади пса, хазяйка не кинула тварину, а залишилася поруч.

На виставку прийшло чимало представників благодійних організацій області. Реальну  благодійну допомогу в дії продемонстрував Фонд" Милосердя ", збираючи для чортирнадцятирічної буковинки кошти на пересадку нирки.

Сільва Тома, голова Фонду " Милосердя": «На протязі двох років в сімї померли син , сестра і батько від  хвороби нирок. У важких умовах опинилась і чортирнадцятирічна Наташа Урсулян. Вона зараз в Києві на гемодіалізі.Потребує пересадки нирки. Хочу подякувати дітям  школи  № 8 , вони першими проявили ініціативу. Також хочу попросити всіх хто може , допоможіть  цій дівчинці. тел 52-59-70».

Галина Мурмилюк . Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< березня 2012 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31  

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 422 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.