Погода в Черновцах
 
В Чернівцях виконували пісні музичного генія та вшановували пам’ять буковинського солов’я PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 грудня 2012, 18:00
В Чернівцях виконували пісні музичного генія та вшановували пам’ять буковинського солов’я. Цими вихідними на сцені обласної філармонії відбувся 14 й Яремчук фест під час якого його учасники виконували багатьом відомі пісні співочого генія виборюючи тим самим перемогу.

Днями буковинці відзначили 61шу річницю від дня народження Назарія Яремчука різного роду заходами, в чернівецькій же філармонії провели традиційний 14й фестиваль імені Назарія Яремчука.

Остап Савчук, голова обласного благодійного фонду ім. Н. Яремчука: «Потяг до пісень, котрі співав Назарій Яремчук є особливо у молоді, т-що він оспівував наш рідний край, нашу родину, рідну батьківщину і Україну і ці пісні звучали світами і так само ми надіємось що з покоління в покоління ця традиція буде передаватись і ми будемо мати нових талантів Буковини».

На цьогорічному Яремчук фесті за звання кращих з кращих змагались як новачки так і юні співаки, які вже декілька років поспіль йдуть до бажаної перемоги. Ось як Максим Осадчук, хлопець цього разу виконуватиме пісню «Вишиванка», яку свого часу виконував Назарій Яремчук.

Цього року окрім цьогорічних переможців фесту відзначили і минулорічних. Премію від родини видатного буковинця одержав Юрій Тичинський. Не обійшовся Яремчук фест і без сюрпризів. Минулими вихідними вперше за всю історію фестивалю було вручено офіційну премію імені Назарія Яремчука. Серед тих хто її отримав була і Мар’яна Українець.

Мар’яна Українець, володарка премії: «Ось та лірика, яка була в моїх піснях напевно вони чимось пройняли журі і присудили мені перемогу. Я багато чого взяла для себе і надалі продовжую розвиватися і брати щось хороше з цього конкурсу».

В 14му за ліком Яремчук фесті взяло участь понад 30 учасників, які повинні були виконати 2 пісні, одна з яких – з репертуарі Назарія Яремчука.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2012 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 498 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.