Погода в Черновцах
 
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича отримав 8 мільйонів гривень PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 грудня 2012, 17:00
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича отримав 8 мільйонів гривень. Багатомільйонний подарунок учбовому закладу зробив Дмитро Фірташ, засновник фонду Фірташ Фундейшн. Два місяці тому під час засідання «Ради роботодавців», яке проходило в стінах чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Дмитро Фірташ поцікавився у ректора, які проблеми в є університету та скільки коштів потрібно на їх вирішення.

Степан Мельничук, ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «Ну я на радощах, що мене хтось про це питає, почав розказувати ну він слухав, слухав і каже «Які першочергові?». Я кажу – треба завершити реставрацію даху 5го корпусу і від реставрувати дах 4го корпусу. «Ну і скільки це коштує?», ну я кажу – порядка восьми мільйонів. Ну от так ми поговорили сидячи в призидії і він прийшов на трибуну і сказав, що ректор каже, що потрібно 8 мільйонів і я обіцяю їх дати».

Обіцянку свою Дмитро Фірташ виконав минулими вихідними завітавши в Чернівці з чеком на 8 мільйонів гривень, які він передав в руки ректору ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Дмитро Васильович також розповів передісторію співпраці з Чернівцями, зокрема згадав бесіду з Михайлом Папієвим, після якої вони спільно почали розробляти проекти для розвитку міста.

Дмитро Фірташ, засновник фонду Firtash Foundation: «Раз ты любишь Черновцы – положи деньги в Черновцы, говорит, а не рассказывай о том что ты их любишь. Я ж честно говорю, разговор, который у меня вот это вот дискуссия. Он говорит, а то у нас много есть украинских депутатов особенно из Черновцов, как кого не послушаешь так все они любят свой край, а как только я не спрошу что ты сделал так его нету, как что то помочь так никого нету».

Проект реставрації об’єкта світової спадщини ЮНЕСКО Чернівецького національного університету куруватиме дружина Дмитра Васильовича – Лада Павлівна, яка минулими вихідними також відвідала Чернівці.

Михайло Папів, голова Чернівецької облдержадміністрації: «Я хочу подякувати і Дмитру Васильовичу і Ладі Павлівній за ту скромну, чому скромну – т-що без зайвих слів і все коли робиться від душі і від серця, воно не потребує голосних таких промов. Вони справжні і серцем і душею є буковинці, вони допомагають нам і слава богу, що є такі люди».

8 мільйонів гривень дирекція чернівецького національного університету планує спрямувати на завершення ремонтних робіт даху 5го корпусу та реставрацію покрівці 4го.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< грудня 2012 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1070 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.