Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Світ моїми очима" - таку назву має перша песолнальна виставка фотографій молодої мисткині Олесі Левицької
Середа, 09 січня 2013, 18:37
"Світ моїми очима" - таку назву має перша песолнальна виставка фотографій молодої мисткині Олесі Левицької. Італійка з україньським корінням презентацію своїх світлин вирішила зробити саме у Чернівцях, місті її дитячих років, місті батьків, родичів й свого теперішнього чоловіка. Серед більш ніж сорока фотографій пейзажі з різних частин світу, які відвідала Олеся.

Олеся Левицька зовсім не задумувалася над тим, що її власні, чи то пак любительскі фото можна показувати на загал, задля позитивної оцінки чи то критики. Дівчина просто фотографувала все, що бачила на свій мобільний телефон.

Олеся Левицька, мисткиня: «Я це робила для себе фотографії, для мого інтересу. Це моє хобі. Я не думала комусь показувати чи виставляти. Зараз трохи дивно, бо це моя, як кажуть, серединка. Це якось мої моменти, те що я бачу, якщо це можна комусь передати - сподобається чи не сподобається. Я не можу нічого вимагати, я просто хочу віддати шматочок себе».

Ідея, щодо персональної виставки виникла у матері Олесі. Пані Любов, так би мовити, подарувала своїй дочці презентацію її власних світлин на весілля, яке вона відіграла тиждень тому. Адже, як нас запевнила мама, Олеся досить сором"язлива і її навіть після такого подарунку було дуже важко її вмовити виставити фото, а тим паче спілкуватися з оточуючими людьми, зовсім не знайомими для неї.

Любов, мама мисткині: «Я просто побачила, що Олеся має талант, має хист. Є виставок багато, є надзвичайно гарні, технічно виконані, а в неї є своє бачення. Виставка називаєься "Світ моїми очима" і моє бажання було, щоб люди побачили, що бачило моє дитя, що вона відчуває і що вона викликає своїми фотографіями у глядача».

Олеся Левицька народилася в Чернівцях, але коли виповнилося п"ять разом їз батьками переїхала до Італії, де і закінчила школу, зараз же вона навчається в університеті міста Болонья на юридичному факультеті. Молода мисткиня запевняє, що вже задумалася нд тим, щоб зайнятися фотографією професійно, адже розуміє, що технічно її світлини далеко не ідеальні, але свій талант точно розвиватиме.

Генрієтта Беух. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 398 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.