Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Партія "Удар" лобіюватиме у новообраному парламенті національні інтереси
Середа, 09 січня 2013, 18:40
Партія "Удар" лобіюватиме у новообраному парламенті національні інтереси, а також вимагатиме від влади впровадження ефективних економічних та політичних реформ. Про це заявив на прес-конференції головний "ударівець" краю, народний депутат України Роман Ванзуряк. Політик підбив підсумки роботи партії у 2012 році та озвучив позицію обласної організації щодо проміжних виборів до Чернівецької обласної ради, а також перспектив діяльності організації у новому 2013 році. Чого чекати від молодої політсили та яку позицію займатиме "Удар Віталія Кличка" в українському та буковинському політикумі.

Результати виборів до Верховної Ради на Буковині продемонстрували, що в Чернівецькій області, утвердилась нова політична сила, яка завоювала довіру буковинців і має реальні перспективи стати головною опозиційною силою в країні та нашому регіоні. Принаймі в цьому переконаний народний депутат України, керівник обласної організації партії "Удар" Роман Ванзуряк. Аджєе свою чітку позицію депутати від цієї політсили вже демонструють і в парламенті, куди "ударівці" провели чотирьох буковинських нардепів.

"Удар" вимагатиме від Ради перегляду бюджету та внесення

Роман Ванзуряк зазначив, що особисто вимагатиме проведення в Чернівцях дочасних виборів мера. За словами "ударівця" таке місто як Чернівці не може залишатися без народно обраного міського голови такий довгий період.

Що стосується проміжних виборів до обласної ради, то "Удар" має намір підтримати кандидатів від об"єднаної опозиції і тому не висуватиме своїх кандидатів. За словами Ванзуряка, не можна допустити розпорошення голосів виборців між різними опозиційними силами. Народний депутат прокоментував і розрекламований приїзд до Чернівців міністрів закордонних справ України та Росії, що на його думку, має на меті лоббі вступпу України до Митного Союзу.

Насамкінець, народний депутат повідомив, що Партія "УДАР Віталія Кличка" в Парламенті вимагає створення Тимчасових слідчих комісій для розслідування порушень закону під час виборів та для розслідування випадків корупції. До того ж, ударівці подали законопроект про скасування пільг, якими користуються народні депутати, оскільки вважають, що це зайва розкіш, адже нардепи нічим не відрізняються від інших громадян України.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 417 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.