Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецька "Батьківщина" визначилася із кандидатурою на проміжних виборах до обласної ради
Середа, 09 січня 2013, 18:41

Чернівецька "Батьківщина" визначилася із кандидатурою на проміжних виборах до обласної ради. Поборотися за одне із вакантних депутатських місць в крайовому парламенті спробує керівник міської організації "Батьківщини" Юрій Скорейко. Таке рішення ухвалили напередодні на партійно- звітній конференції політсили. "Батьківщина" також підтримає й кандидатуру висунуту нещодавно партнерами по об"єднаній опозиції - "Фронтом Змін". Про це повідомили на брифінгу керівники об"єднання "Батьківщина" Іван Мунтян та Юрій Скорейко. Місцеві опозиціонери висловилися з приводу останніх подій в парламенті, міській та обласній радах. Іван Мунтян вкотре підкреслив і важливість боротьби із "тушками" та кнопкодавами.

Іван Мунтян розпочав із підведення підсумків виборів на Буковині. За словами опозиціонера, незважаючи на те, що парламентська кампанія - 2012 вже стала історією, її відлуння ще довго звучатиме в політичному просторі не лише Буковини, але й України.

Іван Мунтян, голова обласного осередку ВО "Батьківщина": "Завжди ці вибори будуть розглядатися з точки зору найбільших фальсифікацій, із застосуванням адміністративного ресурсу, втручання у виборчий процес правоохоронних органів і тому інше".

Партійна конференція, що відбулася 4 січня висунула і єдиного кандидата від опозиції на виборах до обласної ради. Нагадаємо, проміжні перегони до крайового парламенту відбудуться в двох округах і пов"язані із припиненням депутатських повноважень Максима Бурбака та Олександра Фищука, обраних до Верховної Ради. Новоспечений кандидат Юрій Скорейко впевнений у перемозі та опиратиметься на місцевий партійний актив. Однак політик не відкидає і використання проти нього брудних технологій зі сторони влади.

Вкотре дісталося "на горіхи" від буковинських опозиціонерів і так званим, тушкам, які продовжують використовувати у міській та обласній радах бренд "Батьківщини" вже будучи виключеними із партії.

Іван Мунтян: "Як-би ми там не старалися, блокувати, закривати двері, не пускати. Це є тільки порушення закону із нашої сторони. Тому ми не можемо і закон порушувати. І до виборів у нас достатньо часу для того, щоб і ще, в черговий раз довести людям таку інформацію, що це є зрадники, тушки і ми нічого з ними не маємо".

Практику покидання опозицією сесійної зали в обласній раді, Іван Мунтян назвав єдиною можливістю показати провладній більшості свій протест проти ухвалення нею суперечливих рішень.

Лідери буковинської "Батьківщини" сказали своє "ні" втягуванню України до Митного Союзу. Опозиціонери впевнені, що на найближчих україно-російські переговорах, що відбудуться в Чернівцях основним питанням буде саме вступ України до МС із Росією, Бідлоруссю та Казахстаном. Іван Мунтян вважає, що таке питання не повинно вирішуватися на міністерському рівні, а пріоритетом зовнішньої політики України має залишатися європейська інтеграція.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 432 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.