Погода в Черновцах
 
Новорічні свята ледве не залишили буковинця без зору PDF Друк e-mail
Середа, 09 січня 2013, 18:44
Новорічні свята ледве не залишили буковинця без зору. Традиційно щороку під час зимових свят городяни нерідко використовують піротехніку, яка може замість окраси свята стати причиною трагедії. Не винятком став і новий 2013 рік, вже протягом перших днів буковинські лікарі рятували зір тих, хто добряче відгуляли Новий рік та Різдво пацієнтів.

Щороку після новорічних свят лікарі усувають наслідки занадто веселого або ж необачного святкування. Вже в перші дні року відділення офтальмології обласної клінічної лікарні прийняло в свої палати перших клієнтів.

Валерій Шуленін, завідувач відділення офтальмології: «Практически не один новогодний праздник у нас не обходятся без эксцессов, что мы называем травмами глаза связанные с недостаточно корректным использованием тех средств развлечение которые продаются в наших магазинах легально, не легально, имееться ввиду салюты и петарды. К сожалению и этот год не стал исключением и буквально 1,3 и последний случай 7го числа поступили люди которые не так как надо обходились с салютами, питардами с их запуском».

В наслідок необережного поводження з піротехнічним засобом в Чернівцях ледве не лишився зору 43и річний чоловік, який разом із компанією вирішив відсвяткувати Різдво запуском салюту. Через недотримання елементарних правил безпеки, а саме не відійшовши від піротехнічного засобу, чоловік одержав опіки 1,2 ступеня обличчя та оболонки очей, чоловіку пощастило, що частинки салюту під час вибуху не влучили в очі. Наразі стан пацієнта стабільний і його життю та здоров’ю вже нічого не загрожує. Лікарі кажуть, що готові будуть виписати пацієнта вже за тиждень-два.

Анатолій Пістрюга, старший інспектор Управління Держтехногенбезпеки в області: «Як бачите недотримання елементарних правил безпеки користування тими чи іншими піротехнічними засобами призводить до трагедій. Хочеться ще раз нагадати аби такі наслідки не ставались з чернівчанами та мешканцями краю аби вони під час використання тих самих піротехнічних засобів дотримувались отих елементарних правил, яких необхідно дотримуватись, в першу чергу ознайомтесь з інструкцією, яка є на піротехнічному виробі і там є детальна інформація, що треба робити перед використанням тим чи іншим піротехнічним засобом».

З початку цього року до обласної клінічної лікарні з травмами в наслідок необережного поводження з піротехнікою вже поступило 3є пацієнтів, до того ж традиційним для кожного Нового року був і випадок травмування ока внаслідок влучення в нього пробки від шампанського.

Дар’яТовпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 607 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.