Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях відкрили салон-магазин ювелірних виробів, асортимент якого дещо відрізняється від усіх інших
Четвер, 10 січня 2013, 19:19
У Чернівцях відкрили салон-магазин ювелірних виробів, асортимент якого дещо відрізняється від усіх інших. У "Даймон Златофф" клієнтам пропонують не лише ювелірні прикраси і вироби із дорогоцінних металів, а й коштовне каміння, ексклюзивні колекції майстрів-ювелірів, можливість створити і замовити коштовності за власними ескізами.

Салон-магазин Даймон Златофф розташований у самому центрі міста на Центральній площі. Привабливий ззовні і затишний всередині, він має ексклюзивний асортимент і цікаві пропозиції для усіх, хто цінує дорогоцінне каміння і розуміється на коштовностях.

Святослав Кузнєцов, керівник: "Мы предлагаем жителям Черновиц и Черновицкой области сертифицированные бриллианты, импортированные из России, также другие драгоценные камни - сапфиры, рубины, изумруды, также импортируемые из стран Азии, Африки, Бразилии".

Окрема гордість дирекції магазину - ексклюзивні ювелірні вироби. Тут є приватні колекції київських майстрів, вишукані вироби львівського державного та київського заводів. Також до уваги клієнтів - каталоги, за якими можна зробити індивідуальне замовлення. Окрема експозиція присвячена столовому сріблу. Кожний клієнт знайде тут щось до душі.

Руслана Сидляр, заступник директора Департаменту економіки міськради: "Я, зайшовши, переглянувши вітрини, вже для себе щось відмітила. Я думаю, що кожен знайде тут для себе щось цікаве, навіть, може, воно стане сімейною реліквією".

Галина Кротова, начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів Департаменту економіки міскради: "Так приємно тут знаходитися! Я, як жінка, як споживач, як мешканець цього міста, хочу сказати що така краса потрібна, аби украшати наших жінок. Він дійсно відрізняється, тому що саме художніх виробів у нас не хватало. А саме те, що людина хоче бачити на заказ, то це в нас перший магазин".

В асортименті пропозицій - розовий та жовтий сапфіри з Мадагаскару, аквамаріни та топази різних відтінків з Бразилії, смарагд з Колумбії, чорний та рожевий діаманти. Унікальна для нашого міста послуга, яку надає "Даймон Златофф" - можливість придбання діамантів в якості грошових інвестицій. З кожним роком їхня вартість зростає на світовому ринку. Також в салоні-магазині допоможуть реалізувати придбане дорогоцінне каміння.

Святослав Кузнєцов, керівник: "Драгоценные камни, помимо того что это украшения, это еще и средство инвестиции и сбережения. Цены на бриллианты, к примеру, за последние несколько лет возросли на 25 процентов".

Кожний виріб та дорогоцінний камінь, який пропонують у Даймон златофф, має окремий сертифікат якості, виданий Незалежною лабораторією, акредитованою у держстандарті України. В перспективі розширення асортименту салону - інвестиційні золоті злитки та монети, нові ексклюзивні колекції. Але це буде трохи пізніше, на день святого Валентина.

Надія Величко.Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 88 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.