Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
З Чернівців почали масово вивозити сніг
Четвер, 10 січня 2013, 19:30

З Чернівців почали масово вивозити сніг. Чи то приїзд в місто міністрів змусив комунальні служби зрушити з місця тижневі кучугури чи то міжнародний фестиваль Маланки, зі своєю святковою ходою центральними вулицями Чернівців? Пропри це на прилеглих до центральних вулиць й досі незрушними залишаються автомобілі, які опинились в сніговому полоні.

Вже із самого ранку на центральних вулицях міста працівники комунальних служб почали старанно розчищати дороги та вивозити з міста сніг. Вже на Університецькій вулиці ми дізнались, що стараються вони так до приїзду високопосадовців - Міністра закордонних справ України та Міністра закордонних справ Російської Федерації, зустріч яких відбудеться в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича вже 14 січня.

Федір, двірник університету: «Мы очищаем парадных вход университета от льда и снега потому что приезжают высокопоставленные лица сюда и надо будет что бы здесь чисто было и всем гуртом здесь очищаем».

За снігові кучугури взялись і на вулиці Кобилянської, щоправда поки розчистили тільки половину пішохідної, іншу ж обіцяють привести до ладу в найближчі терміни. За роботою на центральних вулицях комунальні служби оминули увагою прилеглі по яких не пройти, а тим паче не проїхати. Спускаючись вуличками від розчищеної Кобилянської світ ніби змінюється, місцеві кажуть, що про них забули, а сніг біля своїх домівок, як запевняють їх мешканці, прибирають власними силами: «Я на Саксаганського живу і біля дому ми самі собі розчищаємо і звичайно що дуже незручно ходити але що робити. Я вважаю, що тут двірникам дуже багато роботи зараз, але проблема не тільки в двірниках, здоріг теж ніхто не прибирає сніг, я так розумію грошей в місцевому бюджеті немає».

Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міста каже, що кошти на прибирання снігу на вулицях по який проходитиме Маланка Фест виділили місцеві підприємці, на інших же вивезення снігу в місцевому бюджеті не передбачається.

Ярослав Кушнірик, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства міста: «Це у нас вийшло як справжня буковинська клака, коли потрібно всі гуртом вивозимо сніг з центра міста, в бюджеті такі кошти не були заплановані т-що ми зазвичай вивозимо Руську, Університецьку, Центральну площу, ч. вул. Головної та Кобилянську. Це те, що ми вивозимо зазвичай, а цей раз у зв’язку з фестивалем доволиться вивозити значну частину снігу».

Наразі від снігу вивільняють наступні вулиці - Поштову, Чайковського, вулицю Зеньковецької, Університецьку, Штейнберга, Котляревського, Франка, площі Соборну, Філармонії та Центральну.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 118 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.