Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях проходить національний з'їзд менеджерів перукарської майстерності
Середа, 16 січня 2013, 19:52
У Чернівцях проходить національний з'їзд менеджерів перукарської майстерності. Восени у нашому місті відкрився перший навчальний центр у цій галузі, і тепер у його стінах постійно збираються майстри з усієї України для того, аби вдосконалити свої навички у різноманітних техніках роботи з волоссям. Нинішній тренінг присвячений роботі з продукцією торгової марки "Віталітіз", яка успішно зарекомендувала себе на Європейському ринку.

"Віталітіз" - одна з кращих марок з поміж тих, які представлені на ринку України за оцінкою споживачів і експертів. У її асортименті - малоаміачна і беаміачна фарба, засоби по догляду за волоссям, стайлінгова продукція. Є навіть спеціальні лінія для чоловіків, яка надає вишуканого відтінку сивому волоссю. Усі засоби - високої якості, мають приємне для споживачів співвідношення ціни та якості .

Наталія Бідяк: "Це є професійна марка, її не можна придбати в магазинах. Працюють з нею також тільки професіонали, які проходять спеціальне навчання. Це є своєрідною гарантією того, що майстри донесуть до клієнта обслуговування на високопрофесійному рівні".

У навчальному центрі "Віват Віталітіз" займаються підвищенням кваліфікації майстрів з перукарської майстерності, манікюру та візажу. Тут планують взяти активну участь у наступному конкурсі "Коронація краси", яка відбудеться вже навесні. Цьогоріч конкурс набуде статусу "Міжнародний".

Світлана Шевелюк, спонсор конкурсу "Коронація краси": "К нам приедут команды из Италии, всех регионом Украины - Киева, Симферополя, Донецка. Люди готовятся к этому празднику, они приедут и надо их поддержать".

Професійне обслуговування - це не лише робота з високоякісними матеріалами, а й вміння знайти підхід до кожного клієнта. Учасники навчань та тренінгів отримують не лише теоретичні, а й практичні знання та навички. Їх здобувають, спілкуючись із клієнтами, які за мінімальну платню отримують будь-який спектр послуг.

Наталія Бідяк, регіональний представник Комітету стандартів салонів краси: "До нас можна прийти на послугу отримати професійну послугу фарбування, стрижки за мінімальну ціну, але отримати професійну послугу".

Навчальний центр віват віталітіз має своєю ціллю підвищення кваліфікації майстрів, кожний випускник отримує сертифікат Комітету стандартів салонів краси.

Надія Величко. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 68 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.