Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
До Чернівців після важкої боротьби у телевізійному проекті "Голос країни. Діти" завітав Нікіта Кіосе
Четвер, 17 січня 2013, 19:21
До Чернівців на відпочинок після важкої боротьби у телевізійному проекті "Голос країни. Діти" завітав його фіналіст Нікіта Кіосе. Не зважаючи на, так би мовити канікули, 13-ти річний співак погодився розповісти буковинцям про сам проект і свої плани на творче майбутнє у прямому ефірі радіо "Блиск ФМ" і звичайно ж глядачам Чернівецького Репортера.

Ще з семи років, коли мама, як Нікіта, сам запевняє, майже силою затягла його до дитячого музичного театру, хлопець зрозумів, що музика й сцена - це те середовще, у якому він бачить своє майбутнє, у якому йому комфортно. В Україну хлопець приїхав з Рязані, і весь цей час боровся на проекті один, без підтримки рідних.

Так, до "Голосу. Діти" Нікіта неодноразово брав участь у різноманітних конкурсах, але саме цей проект приніс йому таку маштабну популярність.

До Нікіти з самого початку повернулося двоє зіркових тренерів, сама ж Тіні Кароль, у команді якої, як стало відомо пізніше, пішов юний співак, обернулася майже в самому кінці.

І тут почалось. Постійні репетиції, вивчення все нових і нових пісень, зйомки і, що найнеочікуваніше, підліткова мутація голлосу.

А ще Нікіта Кіосе запам'ятався глядачам як учасник з найбільшим фан-клубом. Його прихильниці в Інтернеті називають себе "кіосятами" та масово змінюють прізвища на Кіосе. Цей факт підтвердився і ще до початку прямого ефіру на радіо "Блиск ФМ".

За таку армію прихильниць Нікіта вже заочно отримав звання українського "Джастіна Бібера".

Уже після відпочинку на Буковині, Нікіта КІосе порине у зйомки свого нового кліпу, на яку ж пісню, співак поки що не зізнається і звичайно ж попереду у нього підготовка до відбіркового конкурсу на дитяче Євробачення.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 105 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.