Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівецькі лавиці робитимуть з головної міської ялинки
П'ятниця, 18 січня 2013, 19:30
Чернівецькі лавиці робитимуть з головної міської ялинки. Вже 21 січня новорічне дерево, яке знаходиться на Соборній площі демонтуватимуть, а для того аби деревина не пропала, її перевезуть в трест зеленого господарства на переробку.

 

Жодне дерево не повинне марно пропадати. Саме так говорять в тресті зеленого господарства, а особливо, якщо дерево велике, як ось наприклад головна міська новорічна ялинка. З такого не лише матеріал для розпалювання котлів та печей можна виготовити, але й дошки для лавиць.

Микола Гаврилюк, директор Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт: «Будуть зрізані гіляки і окремо вивезені, і стовбур окремо. Стовбур піде на розпилку, будуть виготовлені бруси для заміни на лавочки, які розміщенні в нас по площах, а це будемо дробити і будемо робити бумажні мішки».

Нововведенням цього року буде фасування тирси від ялинки у паперові пакети. Такий матеріал для розпалювання не тільки зручний для використання, але й екологічно чистий, оскільки окрім тирси і паперу в тресті зеленого господарства не використовуватимуть ніяких хімічних домішок.

Микола Гаврилюк, директор Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт: «Це буде чисто екологічне паливо, т-що і мішок бумажний він згорає і все, що є в мішку - перебита тирса здробить на щепки, тому якщо хтось закаже в маленькі і кілограм і два ми будемо це робити».

Фасувати тирсу будуть в мішки як по 15 кг так і по кілограму, все залежить від побажання замовників. Наразі працівники тресту шукають клієнтів на цю продукцію. Наступного ж року, як розповідає директор тресту, вони планують забирати по місту ялинки, робитимуть щепу, фасуватимуть і продаватимуть.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 124 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.