Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Реформування податкової служби продовжується
П'ятниця, 18 січня 2013, 19:33
Реформування податкової служби продовжується. Зокрема, спрощуються умови ведення підприємницької діяльності та сплати податків. В зв"язку з цим, в ДПС області відбувся "круглий" стіл з підприємцями, яким роз"яснили особливості впровадження та застосування окремих положень Податкового кодексу України.

Податківці запевняють, що визначальним в реформуванні служби став 2012-й рік. За словами, керівника податкової краю Миколи Козловського, - саме в минулому році відбулися ряд зрушень, які спростили життя не лише підприємцям. але і податківцям. Це і скорочення ряду перевірок платників податків, і відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, і оформлення електронних ключів, що значно оптимізувало взаємодію ДПС із підприємцями.

Микола Козловський, голова ДПС області: "Впровадження кращого сучасного обслуговування платників податків, зокрема, мабуть, розвиток електронних сервісів, продовжувати цю роботу, зменшення витрат часу на адміністрування податків за рахунок електронізації цього процессу. Мінімізувати людський фактор при здійсненні контролю за повнотою нарахування та стати .......платників податків".

Участь в обговоренні змін до податкового кодексу взяли і платники - юридичні особи. Тобто, представники підприємств краю. Серед всього іншого, людей цікавили умови сплати авансових внесків з податку на прибуток. Як пояснили спеціалісти податкової, - зміни передбачають сплату авансових платежів лише тими підприємствами, дохід яких перевищує 10 мільйонів гривень.

Податківці запевнили, що активна співпраця із платниками податків буде тільки поглиблюватися, а процес оподаткування ставатиме більш простим та якомога зручнішим.

Олександр Коркоїл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 122 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.