Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Жителі вулиці Вільде побоюються, що їхні помешкання з дня на день можуть піти під землю
П'ятниця, 18 січня 2013, 19:35
Жителі вулиці Вільде побоюються, що їхні помешкання з дня на день можуть піти під землю. Вже не перший рік поспіль мешканці будинків, які розташовані в цій частині міста звертаються зі скаргами на стан як проїжджої частини на якій час від часу утворюються провалля, так і на те, що у їхні підвали стікають міські нечистоти.

Жителі вулиці Вільде вже не перший рік намагаються вирішити проблему стічних вод, які підмивають їхні будинки. Нещодавно ця проблема торкнулась і мешканців понад 100 річного 19го будинку, підвал якого затопило нечистотами в перші дні цього року, після чого підлога підвалу почала руйнуватись, а в місцях найбільшого скупчення стокових вод утворились провалля. Місцеві кажуть, що коли працівники чернівціводоканалу вирішили перевірити стан каналізаційного колектору та мереж вони їх просто не знайшли, оскільки під плином років австрійські мережі зруйнувались.

Олександр Печенко, житель вулиці Вільде: «Когда было потепление в связи с большим количеством воды которое образовалось в результе таянья на улицевся вода стала стикать в вот этот коллектор и стала подмывать дом и короче говоря она заполнила пол подвала. Ну она держалась еще эта система но она уже износилась и физически и морально».

Проблема вулиці Вільде непоодинока, загалом в нашому місті зношені і потребують заміни 60 % каналізаційних і водопровідних мереж. Загалом же на ці роботи на поточний рік виділили 6 млн 750 тисяч гривень, на аварійні об’єкти, які потребують негайної заміни 900 тисяч. Ці кошти будуть направлені на завершення робіт на вулиці Богдана Хмельницького, Каспрука, Сторожинецькій, Бережанська, Рогатинській, Тисьменській, Чернишевського, на які бригади водоканалу виїжджали найчастіше. Не оминули увагою і проблеми австрійських мереж, яким вже понад 100 років. Зокрема комунальники візьмуться за вулицю Вільде, де вже не перший рік фундаменти будівель підмивають нечистоти. Також планують ремонтувати мережі на вулиці Чапаєва, Достоєвського, Головної, Ковальчука, Буковинської, Гребінки, Університетьської та на інших. На всі ці райони вже розроблена проектна документація.

Володимир Андрущак, директор КП «Чернівціводоканал»: «Будем надіятись, що все буде добре, що ми планомірно встигнемо замінити найбільш аварійні відрізки мереж. А сказати, що це буде той район чи той ми неможемо, т-що повинне пройти наукове обстеження, обрахування, прорахувати, подивитись якість і обладнання і труб і буде розраховано скільки вони можуть прослужити і там де буде сама першочергова там і будуть проведені ремонтні роботи».

Загалом чернівціводоканал вже у 2014 році планує обстежити і замінити найбільш аварійні мережі міста, ремонт розпочнуть з центральної частини, а у 2017му комунальне підприємство розраховує увійтиву режим технічно нормальної експлуатації всіх мереж.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 122 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.