Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
22 січня в Україні відзначають день Соборності та Свободи
Понеділок, 21 січня 2013, 19:24
22 січня в Україні відзначають день Соборності та Свободи. Вже традиційно у обласній філармонії відбулись урочисті збори очільників краю та нагородження найбільш працьовитих краян. Україна - найбільша в Європі держава за обсягом території, однак це не завжди було так. У 1919 році були зроблені перші кроки для того, щоб воз'зєднати Західні і Східні землі, на яких проживали українці. Проголошення акту злуки поклало початок в реалізації багатолітньої мрії усіх патріотів - створення єдиної держави. 70 років потому відбувся живий ланцюг, який з'єднував Кив та Львів як символ єдності між заходом і сходом. У наші дні, коли Україна є єдиною незалежною державою вже понад 20 років, пріорітети залишаються незмінними.

Дмитро Ганич, вчитель історії Заставнівської гімназії: "Я думаю, що нас об'єднує як українців бажання зробити нашу державу європейською. Ми чітко обрали європейський вектор, хочемо мати достаток, добробут".

На урочистих зборах в Філармонії були присутні очільники профільних відомств, почесні громадяни нашого краю. Серед тих, кому вручали урочисті нагороди - і пані Марта Федоряк, доярка зі 40-ка річним стажем. Пані Марта отримала орден "За заслуги" 3-го ступеню, чим, безумовно, пишається, однак вважає, що на якість її роботи ця нагорода не матиме впливу.

Марта Федоряк, нагороджена орденом "За заслуги" 3-го ступеню: "Ранком в 5 годин я піднімаюсь, і в 6 іду на роботу, в пів на сьому приступаємо на роботу. в мене 50 корів, надої непогані. До 6 000 я вважаю, що це непогано. Стараємось".

Погоджуються з пані Мартою і керівники профільних відомств. Михайло Папієв, вітаючи усіх зі святом соборності та свободи, наголосив на тому, що саме працелюбство, чесність та талановитість буковинців робить наш край візитівкою України. Це доводить і нещодавній візит двох міністрів, і гучні міжнародні фестивалі, і толерантне життя багатьох етнічних груп.

Михайло Папієв, голова Чернівецької ОДА: "Буковина повинна стати першою. Об'єднавчою територією, навколо якої вже не буде поділу - Захід, Схід, Північ, а буде тільки єдине сприйняття нас, як єдиної нації".

На урочистих зборах до дня соборності та свободи України вручали дипломи та грамоти, потім був концерт, на якому виступили кращі колективи області.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 276 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.