Погода в Черновцах
 
Найгірше інвалідам-спинальникам живеться взимку PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2013, 17:51
Найгірше інвалідам-спинальникам живеться взимку. У місті не вистачає пандусів, а ожеледиця і непристосованість громадського транспорту робить вихід на вулицю нерозрішимою проблемою. Втім, є і круглорічні питання, які життя також не полегшують. Міська організація інвалідів-спинальників "Мрія" має малесенький офіс, який не опалюється, тож більшість питань вирішуються в телефонному режимі. Самі ж інваліди до нього не можуть дістатися без допомоги сторонніх осіб.

Любов Свириденко, голова міського товариства інвалідів-спинальників "Мрія": "Коли ми звертаємось за матеріальною допомогою, важко зібрати довідки, доводиться ходити до людей додому збирати копії. Але в нас є архів цих документів, і тепер, коли є свій сканеро-ксерокс, то це хоч щось".

Андрій Білогорка, організатор ГО "Рідне місто": "Сьогодні ми бачимо, яке приміщення, даже сюди зайти, поспілкуватися дуже-дуже важко".

Катерина Ананьева, 20 років в інвалідному візку: "Виїжджали на комісії, де приймали дороги і пандуси, якість дуже погана. Якщо ви подовитесь там, де воно зроблено, якийсь час воно тримається, а далі розвалюється".

Андрій Білогорка, організатор ГО "Рідне місто": "Сьогодні ми бачили, що інваліди-спинальники це найбільш незахищена верства населення. І замало для них зробили політики. Вони багато обіцяють, закликають до того, що якщо переможе якась сила, буде добробут. Ми вже 20 років незалежні , і поки що не можемо сказати, що живемо нормально. Ми повинні самі творити якісь умови для життя".

Серед членів громадської організації "Рідне місто" - вчителі, пенсіонери, юристи, люди, не байдужі до ситуації в місті. Вони займаються упорядкуванням міжбудинкових територій, створенням зон комфорту для чернівчан. Турбота про інвалідів-спинальників -

45 осіб в місті зверталися до міського голови. Не можуть поставити документи, оскільки в приміщенні дуже сиро, воно не опалюється.

Олександр Коркоїл. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 382 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.