Погода в Черновцах
 
Пять тисяч пачок цигарок знайшли на Порубному у бензобаці автомобіля PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2013, 17:56
Пять тисяч пачок цигарок знайшли на Порубному у бензобаці автомобіля. Коли Шевроле вїхав до пункту пропуску, свою увагу митники звернули усього на дві деталі. Їх було цілком достатньо, аби оглянути погибленіше транспортний засіб і виявити у ньому схованку.

21 січня на Порубне вїхав Шевроле під керуванням громадянина Румунії. Чоловік слідував із України у приватних справах. На кордоні заявив, ніяких товарів та валюти з собою не везе, відтак обрав зелений коридор. Поверхнево оглядаючи автомобіль, митників насторожили два фактори. Вони і стали вирішальними для подальшої долі румуна.

Сергій УРЕТІЙ, заступник начальника служби боротьби із контрабандою обласної митниці: "Це великогабаритне авто американського вирбництва. Через митний пост "Порубне" щодня переміщуються десятки такиз транспортних засобів. Тут увагу привернули великі габарити, відтак не виключена можливість облаштування додаткових конструкцій для приховування предметів порушення митних правил".

Автомобіль вивели із зеленого коридору та направили до червоного для проведення поглибленого огляду. Аналітично-пошукові заходи дали результат - митники виявили великий заводський паливний бак. На перший погляд, розміри були достатніми для облаштування всередині ємкості схованки. До того ж, водій раптом почав нервуватися. Зясувалося - не випадково, підозри працівників митниці марними не були.

Усього із баку витягнули майже пять тисяч пачок. Цигарки вітчизняного виробництва - "Вічерой" та "Монтекарло" з акцизною маркою України. порти водія заповаджено митну справу, і цигарки, і авто вилучено. Рішення за судом.

Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 516 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.