Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Рівно тиждень тому відправився у перший рейс новесенький дизельний потяг, який працює за маршрутом "Чернівці-Коломия"
Вівторок, 22 січня 2013, 17:57
Рівно тиждень тому відправився у перший рейс новесенький дизельний потяг, який працює за маршрутом "Чернівці-Коломия". На відкритті звучали побоювання, що в такому стані йому бути недовго, мовляв, зіпсують, забруднять і поламають вже після перших поїздок. Наша знімальна група вирішила поцікавитися, яким були перші робочі дні нового електропоїзда.

Рейс "Чернівці-Коломия" прибув на наш вокзал з точністю до хвилини. Машиніст каже, ця машина була створена на Україні і для Українських доріг. Пасажири ж додають - але за європейськими стандартами.

Пассажирка:"Заходишь, и чувствуешь себя что вроде бы и как не у нас. Очень приятно, чувствуешь себя человеком. У нас становится лучше отношения к человеку".

Пассажирка:"Тільки щоб він нам такий гарний був довший час, а то знаєте які люди зараз попадаються".

Пассажир: "Главное, чтобы нам побольше таких поездов, это очень хороший. Значит, еще не забывают, что живут люди на Западной Украине".

Пасажирка: "небо і земля! Тепло, комфортно, зручно сидіти. Як повинно бути".

Тепле повітря, зручні сидіння, затишні штори - атмосфера майже домашня. Провідниця розповідає, у людей обличчя аж світлішають, коли вони заходять всередину. Таку красу, кажуть, не те що псувати, деякі навіть заходити побоюються.

Оксана Григорчук, провідник дизель-поїзда: "Поїзди такі потрібні, тому що у нас люди я рахую у нашій державі обмежені багато чим, а от тут вони можуть посидіти в гарних умовах. Я думаю, що люди заслуговують на такі поїзди. І хотіли б усі провідники, усе начальство, щоб нам усім дали такі поїзда".

Усі три вагони дизелю виготовлені на заводі в Луганську, нині потяг обслуговує одразу кілька маршрутів. Стоїть у депо Коломиї, однак їздить по усій Західній Україні. Пасажири і обслуговуючий персонал кажуть, одного - замало.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 683 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.