Погода в Черновцах
 
ялинці, що протягом новорічних та різдвяних свят створювала святковий настрій на соборній площі міста дали друге життя PDF Друк e-mail
Середа, 23 січня 2013, 17:42
А ялинці, що протягом новорічних та різдвяних свят створювала святковий настрій на соборній площі міста дали друге життя. З головної міської ялинки виготовили дошки та матеріал для розпалення печей та котлів. На початку тижня, ялинку, демонтували та відправили в трест зеленого господарства та протизсувних робіт.

Цьогорічна головна міська ялинка після демонтажу ще послужить чернівчанам. Стовбур піде на дошки, а гілки – на тирсу.

Микола Гаврилюк, директор Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт: «Будуть виготовлені бруси на лавочки, які розміщенні у нас повністю по площах, а це будемо дробити і будем фасувати у бумажні мішки і шукаєм клієнтів, хто закупить більше для опалення».

Із дощок, які виготовлять зі стовбуру ялинки робитимуть елементи для чернівецьких лавиць, зокрема, ними замінять зруйновані елементи. Нововведення цього року - фасування тирси саме у паперові пакети.

Роман Яремій, заступник директора Тресту зеленого господарства та протизсувних робіт: «А то використовується для того, щоб опалювати, хто користується пічним опаленням. Планується в подальшому упаковувати у паперові мішки, які згорають разом з щепою».

Загалом з головної міської ялинки виготовили більше половини куба дощок, які згодом використають для потреб чернівчан. Наступного ж року працівники тресту планують забирати ялинки по місту, робитимуть щепу, фасуватимуть і продаватимуть.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Радіо Блиск ФМ 106.6 онлайн

Радіо Блиск ФМ 106.6

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 432 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.