Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях відкрилась експозиція під назвою «Любімо життя» українського художника Івана Гемері
Четвер, 24 січня 2013, 18:38
Мистецтво заради життя. В Чернівцях відкрилась експозиція під назвою «Любімо життя» українського художника та пошановувача природи рідних країв - Івана Гемері. 47 робіт виплеканих у любові до всього живого представили у виставковому залі «Вернісаж». Відвідувачі виставки можуть насолодитися неповторними пейзажами українських карпат, та краєвидами Чернівців.

Через творчість зберегти природу. Іван Гемері в кожну свою роботу вкладає не лише старання та натхнення, але й любов до природи. Вимальовуючи той чи інший елемент автор уявляє себе на його місті, якщо це квітка, митець продумує її відчуття та стан. До того ж Іван Гемері ніколи не продає свої творіння, натомість дарує їх рідним та друзям.

Іван Гемері, автор робіт: «Для мене мої роботи це як мої діти, кожна робота це для мене моє життя, мої думки, мої мрії, мої сподівання і мій заклик до людей берегти те, що дав нам бог. Малюю те, що душу зігріває, малюю те, що душу звеселяє, малюю те, що дихає любов’ю, що п’янить розум без напою».

На відкриття виставки під назвою «Любімо життя» завітав і співробітник Івана Гемері Олександр Приходнюк. Чоловік каже, що останнім часом палітра митця збагатилась новими роботами, особливо Олександр Якович відзначив, що автор дуже скрупульозно ставиться до написання та виконання власних робіт.

Олександр Приходнюк, член спілки народного мистецтва України: «Він буквально вдається до маленьких дрібниць в своїй роботі з тим, щоб вона виглядала дуже гарно. Особливо красиві в нього лісові пейзажі, карпатські пейзажі, пейзажі квітів, вірніше натюрморти. Я думаю, що мистецтво допомагає тримати здоров’я в тонусі, щоб він працював, працював, працював».

Виставка творчих робіт Івана Гемері триватиме до 10 лютого включно, протягом цього часу кожен бажаючий може переглянути експозицію у виставковому центрі «Вернісаж» абсолютно безкоштовно.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 802 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.