Погода в Черновцах
 
Намисто з часнику і грипу зась PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 січня 2013, 17:43
Намисто з часнику і грипу зась. В одному з чернівецьких дошкільних навчальних закладів винайшли власний спосіб уберегти себе від сезонних захворювань, кожному вихователю та вихованцю видають анти застудне намисто, а у кожній групі накривають столи з цибулею та лимонами.

В дошкільному навчальному закладі №28 зустрічають хворобу озброєними. Часник, цибуля, лимони та відвари чаїв з шипшини, календули та ромашки – про те, що саме ці продукти допоможуть вберегти себе від застуди в цьому дитсадочку знає кожен. А для довготривалого захисту у кожного на шиї намисто з часнику.

Валентина Кудрявцева, вихователь – методист ДНЗ № 28: «Дітки вже звикли ті які в старших групах, дітки, які в ясельного віку, які тільки прийшли, поступили в садочок, можливо їм на початку це було дивно, вони трогали, дехто намагався відкусити той часничок але все таки це їм подобається».

Незвичні цілющі прикраси діти виготовляють разом зі своїми вихователями, а під час такої роботи спілкуються про симптоми хвороб та вивчають народні методи лікування застуди та грипу.

-  «Для чого потрібен часничок? – Щоб не хворіти. А як ми можем захворіти? – голова буде боліти, будем кашляти, і от дивіться ниточка, давайте заправимо ниточку».

Тетяна Баранська, вихователь середньої групи: «Ви знаєте, їм дуже сподобалось. Їм коли ми запропонували робити намисто вони допомагали, розлуплювали отой часничок, ми робили разом намисто, вони тримали голочку, на ниточку нанизували, їм дуже сподобалося».

Діти настільки захопились виготовленням часничного намиста, що зробили кілька і для батьків. А ми вирішили запитати у вихованців дитячого садка чи всі з них знають від чого оберігає часник.

-  «Мені сказав лікар, вихователь і бабуся, моя бабуся, щоб носити часничка щоб не хворіти»

-  «Щоб не хворіти. Часничок в дирочку робила і на ниточку заселяла»

-  «Щоб не хворіти»

- «Щоб не боліти, щоб не кашляти, щоб не пчихати».

Намисто з часнику в дошкільній установі – не єдиний метод профілактики сезонних захворювань. Для того аби збагатити дитячий організм вітаміном «С» в кожній групі на столи поставили часник, цибулю та лимони для того, аби діти за бажання могли підходити та куштувати.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 2072 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.