Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
На вихідних за Лужанами десятки автомобілістів мірялися силами за кермо
Понеділок, 28 січня 2013, 18:39
Форсаж по-буковинськи. На вихідних за Лужанами десятки автомобілістів мірялися силами за кермом. Місцем змагань обрали місцевий аеродром. На снігу спроектували спеціальну трасу - із крутими віражами та короткими відрізками. Виступали любителі на різних марках авто. Хотіли все робити, як у кіно.

Гул двигунів, низькі баси автомагнітол, вигуки уболівальників. "Форсаж на селі", - охрестили перегони місцеві. "Шипинська хуртовиця" - так назвали організатори, "Дрифт на снігу" - вважали самі учасники.

Участь зголосився взяти 21 екіпаж. Мірятися силами за кермом на снігу приїхали на різних марках. Найбільше було БМВ, кілька Мерседесів, Опелів. Запамятався і Запорожець. Ось так дрифтували на дорогих іномарках.

А це водій Запорожця кермує. Авто тримається траси, добре входить в повороти. У цьому виді змагань, стерджують досвідчені гонщики, від автомобіля залежить 50%. Решта - від майстерності водія.

Ось про такий зв’язок авто і водія і говорив гонщик. На змаганнях він - почесний гість. Показав любителям, як їздять профі.

У цих перегонах, відзначили організатори, високий результат залежить від правильного вибору траєкторії та вірно обраної швидкості на різних ділянках. Не всі з цим впоралися.

У цьому році - дрифт в Дужанах лише перші перегони. Далі буде більше, обіцянку дали самі організатори змагань.

Олександр Хмель. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 284 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.