Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях посеред проїжджої частини дороги утворилась півтораметрова діра
Понеділок, 28 січня 2013, 18:40
В Чернівцях посеред проїжджої частини дороги утворилась півтораметрова діра. Трапилось це на розі вулиць Фрунзе – Чапаєва в п’ятницю ввечері у зв’язку з чим наразі на цій ділянці обмежили рух автотранспорту. Старі мережі – нові проблеми. В п’ятницю ввечері на розі вулиць Фрунзе – Чапаєва обвалилась частина дороги розміром близько 1мх1м та завглибшки півтора. Сталось це внаслідок того, що з ладу вийшла частина бетонної труби, котра знаходилась в каналізаційному колодязі. Ремонт мереж тут розпочали лише сьогодні зранку.

Василь Турецький, майстер каналізаційних мереж: «Обвал стався не далеко від колодязя. Ми пока зараз займаємось вскритієм, а там вже покаже що до чого, може прийдеться дальше копати, будем дальше, якщо нет то ми поміняєм участок труби і засипем і всьо».

Оцінити масштаб аварії у департаменті житлово комунального господарства не можуть, поки не вскриють ділянку з обвалом. Працівники водоканалу поки ще не знають, наскільки затягнуться ремонтні роботи, проте кажуть - труби тут ще австрійські тому можливо міняти доведеться не лише шматок труби безпосереньо на місці прориву, а майже всю трубу, аж до вулиці Головної. Загалом із міського бюджету на роботи по заміні аварійних мереж на поточний рік виділили 6 млн 750 тисяч гривень, до списку вулиць, які потребують негайної заміни труб належить і вулиця Чапаєва.

Володимир Андрущак, директор КП «Чернівціводоканал»: «На всі ці райони розроблена проектна документація і вони першочергово будуть включені в план і ми будемо ліквідовувати як аварійні ситуації так і будем планувати заміну цих аварійних участків».

Поки на розі вулиць Фрунзе – Чапаєва тривають ремонтні роботи, від цієї ділянки і до вулиці Стасюка перекрили рух автотранспорту. У зв’язку з цим частково змінено і маршрут громадського транспорту, зокрема маршрутного таксі № 5. Відтак, допоки триватимуть ремонтні роботи, маршрутка не повертає на вулицю Фрунзе, а їде по Червоноармійській до Чапаєва, звертає на Достоєвського, а потім виїжджає на Стасюка, таким чином п’ята маршрутка минує вулиці Фрунзе, та частину Стасюка, а відтак і кілька звичних зупинок громадського транспорту. Про такі зміни маршруту більшість пасажирів не знає.

- «Ні не знаю. А ви давно чекаєте на маршрутку? - минут 15».

- «Ні, не знаю».

- «Ні, не знаю. А ви тут вже скільки стоїте? Хвилин 20 точно. Маршрутки немає».

Ремонтні роботи на розі вулиць Фрунзе – Чапаєва тривають, а допоки ділянка вулиці Чапаєва від Фрунзе до Стасюка не проїзна не тлише для громадського транспорту, а для всіх автомобілів.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 255 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.