Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях пройшов європейський майстер клас з фото позування
Понеділок, 28 січня 2013, 18:41
В Чернівцях пройшов європейський майстер клас з фото позування. Всі ми фотомоделі від народження і до старості – переконаний викладач школи фотопозування, Володимир Фабіано, проте для того аби камера закохалась у ваше обличчя потрібно знати в якому ракурсі ви краще виглядаєте. Цьому та багато іншому цими вихідними , Володимир Фабіано навчав бажаючих.

Моделлю можна бути і в 50 – із цих слів розпочав свій урок Володимир Фабіано. Викладач європейської школи позування на фотокамеру навчає мистецтву гарно поводитися перед камерою моделей із Франції, Італії, Швеції, Фінляндії, Естонії, Литви, Латвії та Південної Кореї. Чоловік, який навчав позувати і Джекі Чана, і українських зірок, переконує – негарних людей для камери немає, є тільки деякі недоліки котрі їй показувати не слід.

Володимир Фабіано, викладач школи фотопозування: «80% фотографий потом удаляют, потому что не совершают в дальнейшем ошибок позирования на камеру. Есть несколько у меня ступеней, есть для проф моделей, а есть и для всех слоев населения в данном случае это для любого возрастного контингента от мала до велика как получатся, как читать фото, как позировать на фото и как на ней хорошо получатся».

На майстер класі Володимир Фабіано навчав буковинок як передавати емоції, як вживатись в роль та що окрім самої моделі повинно бути на фото для того аби світлина вийшла вдало. Позуванням на фотокамеру Ольга займається вже півтора року, проте на такому майстер класі вперше. Дівчина каже, що ці знання знадобляться їх у професійній діяльності.

Ольга , учасниця майстер-класу: «Я занимаюсь визажом, потому мне интересно посмотреть на девочек, как они работают, специфика, концепция этого всего, какую долю я могу в это внести, ну а в принципе в дальнейшем, хочу развиваться в этом плане».

Після майстер – класу в Чернівцях Володимир Фабіано віправився до Києва звідки вже зовсім скоро вирушить давати уроки литовським моделям.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 336 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.