Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
представники єврейської громади Буковини провели мітинг-реквієм присвячений Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту
Понеділок, 28 січня 2013, 18:43
Спогади, порівняння та вшанування. В центральному палаці культури, а в минулому єврейському народному домі, представники єврейської громади Буковини разом із чиновниками провели мітинг-реквієм присвячений Міжнародному Дню пам’яті жертв Голокосту.

З нагоди міжнародного дня жертв голокосту в єврейському народному домі зібрались ті хто пережили ту трагедію та молодь, які знають про голокост з розповідей старший та історичних книжок. Люди, що зібрались провели поминальний мітинг-реквієм в рамках якого запалили свічки в пам’ять про людей, які стали жертвами голокосту.

Звичайно ж, іудеї воліють, щоб це більше ніколи не повторилося, а люди будь-якої національності могли вільно проживати на території будь-якої країни.

З давніх-давен єврейський народ проживав на Буковині. Перші згадки про буковинських євреїв сягають XV ст. Вони займались торгівлею та землеробством, вели традиційний спосіб життя. А у міжвоєнний період у нас не було практично жодною села, де б не проживали іудейські сім"ї. Внаслідок Голокосту в період німецько-румунської окупації єврейство Буковини зазнало жорстоких страждань та випробувань, величезних людських і матеріальних втрат, що остаточно підірвало суспільні, економічні, культурні позиції єврейського населення в краї.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 246 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.