Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У 2013 році робота обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді значно покращилась
Понеділок, 28 січня 2013, 18:48
У 2013 році робота обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді значно покращилась, принаймні так заявив на щопонеділковій прес-конференції у облдержадміністрації директор центру Олесь Матвієв. За його словами, основна причина покращання в тому, що раніше у центрі було лише 40 працівників, а тепер їх майже 300.

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України, якими передбачено здійснення модернізації соціальних служб для повного охоплення увагою держави найуразливіших верств населення, Чернівецькій області у травні 2012 року виділено додаткову дотацію місцевим бюджетам для введення 286-ти посад фахівців із соціальної роботи. За більш як пів року, ці нові фахівці відвідали понад 13 тисяч сімей.

Олесь Матвієв, директор обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді: «Це лише початок, бо чтоїть завдання відвідати всі сім"ї, і воно логічно, тому, що фахівець соціальної роботи, який працює у територіальній громаді повинен знати в лице всі сім"ї і чим дихає кожна сім"я».

Пан Олесь також зазначив, що головною тезою їхньої роботи є "діяти на випередження і зберігати сім"ї". Також соціальні працівники намагаються надавати тим хто того потребує досить серйозну моральну підтримку і цим самим так би мовити подружитися з найуразливішими верствами населення і, як запевнив чиновник, ознайомлювати таких людей з їхніми правами, адже, як навів приклад директор центру, чимало батьків з малозабезпечених сімей не знають й досі, що їхні діти мають повне право безкоштовно харчуватися у навчальних закладах, не кажучі вже про інші пільги.

Олесь Матвієв, директор обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді: «На майбутнє, амбітна задача - це налагодити роботу фахівців так, щоб не ми приходили до сім"ї і виявляли цю кризу, а сім"я могла сама розпізнати перші прояви і не стидатися, а звертатися до фахівців, просто запитати, як діяти, а чи потрібно реагувати».

Також розповіли в ОДА, що, зі збільшенням працівників у центрі счоціальних служб для сім’ї дітей та молоді, можливість виконати усі 13 пунктів нової соціальної політики стало значно легше і реальніше.

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
29 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 258 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.