Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Обленерго" продовжує судитися із газетою "Версії"
Вівторок, 29 січня 2013, 16:11
Обленерго" продовжує судитися із газетою "Версії". Представники енергетичного монополіста звинувачують редакцію в необ"єктивності та однобокій подачі інформації. Каменем спотикання між сторонами, що і призвело до судової тяганини стала стаття "Власнику доходи, людям - зашморг", в якій автори розкритикували обленерго та навели факти порушень компанією договірних зобов"язань перед споживачами електроенергії.

Після відмови Господарського суду розглянути вимоги обленерго до газети "Версії" , цього разу позивачі звернулися до Шевченківського райсуду міста з позовними вимогами не лише до редакції, але й безпосередньо до головного редактора Людмили Чередарик".

Судове засідання розпочалося із спроби адвокатів обленерго перешкодити телеканалам здійснювати відеозйомку.

Представник "Чернівціобленерго" в суді: "Ми заявляємо клопотання про те, що ми заперечуємо і не даємо згоду на здійснення такої відеофіксації".

Однак, іншу позицію зайняв головуючий на засіданні. Суддя Сергій Дудаков пояснив, що дана справа не належить до категорії закритих чи втаємничених процесів.

Сергій Дудаков, судя: "Суд не вбачає якихось перепон, перешкод, які були б ні за яких підстав, умов чи обставин перепоною для висвітлення засідання працівниками ЗМІ".

Після узгодження всіх процедурних питань, судове засідання перейшло у фазу питань-відповідей до сторін процесу, а також формулювання тексту позовної вимоги. Адвокати обленерго зазначили, що надрукована стаття "Версій" - "Власнику доходи, людям - зашморг" містить неперевірені та неправдиві факти. За їх словами, опублікований матеріал дискредитує ділову репутацію та чесне ім"я "Чернівціобленерго".

Представник, ПАТ "Чернівціобленерго" в суді: "Обленерго просить суд визнати поширену інформацію з боку як "Версій" так і опубліковану на сайті, такою, що не відповідає дійсності. Вимагаємо зобов"язати спростувати поширену інформацію".

Захисник газети та авторів статті Костянтин Федоренко звернув увагу суду на деякі юридичні нюанси, не враховані позивачем. Серед всього іншого, адвокат наголосив на вибірковості позову зі сторони обленерго. На його переконання, представники компанії-монополіста недостовірною вважають і пряму мову героїв опублікованого матеріалу.

Костянтин Федоренко представник "Версій" в суді: "В нас є посилання на пряму мову громадянина Гекова. То, у зв"язку з цим, питання до вас: "Чому ви не зазначили Гекова як співвідповідача по справі?"

В ході дебатів між сторонами, адвокати "Обленерго" не завжди чітко відповідали на уточнюючі питання. До того ж, представники позивача навіть змушені були взяти декількахвилинну паузу, щоб знайти в матеріалах справи суперечливі моменти, через які, власне, і подали до суду на газету та авторів статті.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 524 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.