Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Новоселицькому районі оселились лебеді
Вівторок, 29 січня 2013, 18:33
В Новоселицькому районі оселились лебеді. В селі Зелений Гай місцеві жителі натрапили на дві пари лебедів, які оселились біля їхніх домівок на річці Прут, яка протікає через село. В селі Зелений Гай Новоселицького району декілька днів тому зьявилось 5 лебедів, сьогодні їх залишилось четверо.

Місцеві жителі не знають куди подівся ще один лебідь, а хтось запевняє, що їх із самого початку було четверо. Судячи із забарвлення – лебеді молоді. Сільський голова розповідає, що місцеві настільки переймаються тим, аби птахи не голодували, що не тільки їх підгодовують але й перегодовують.

Олександр Литвин, сільський голова: «Перельотами то інколи залітали до нас, але такого разу як тепер не було. Ви знаєте, приємно те, що воно відчувається доброта така, мабуть деякі люди задумуються над тим, що над красотою над тим, над красотою взагалі в природі, яка вона є».

Подивитись на птахів до річки приводять дітей із зеленогаївської школи групами на екскурсії. Дівчата, яких ми зустріли біля річки перед нашою зустріччю вже були тут зі своїми викладачами.

Аня: «Мій однокласник паша казав, що вони тут є. З вчителькою і зі всім класом ми прийшли сюда».

Настя: «В мене є подружка Кароліна, вона з 8го класу, розказала, що тут є лебеді, коли вони майже йшли, стали отуто на горбичку і побачили, що лебеді отакого розпустили крила і в них були дуже красиві крила».

В Зеленому Гаю пишаються тим, що біля їхніх домівок оселились білі лебеді і вважають це добрим знаком, кажуть вони прилетіли саме до їхнього села тому що тут добрі люди живуть. Дар’ї Товпч. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1017 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.