Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Обленерго" не буде повторно відключати за борги об"єкти "Водоканалу"
Вівторок, 29 січня 2013, 18:34
"Обленерго" не буде повторно відключати за борги об"єкти "Водоканалу". Нагадаємо, перше відключення двох насосних станцій комунального підприємства відбулося минулої п"ятниці, про що цього ж дня вам повідомив "Чернівенцький репортер". Через зменшення тиску, без водопостачання на декілька годин залишилися окремі будинки по вулиці Руській. Тоді ж, енергетики поставили ультиматум "Водоканалу" та місцевій владі - до найближчого вівторка, тобто до-сьогодні, погасити мінімум 2 мільйони гривень поточного боргу, інакше місто ризикує залишитися без водопостачання. Енергетики запевняють, що конфлікт насправді є штучним. За словами голови правління ПАТ "Чернівціобленерго" Олексія Шекети, - масових відключень, що спостерігалися по всій державі, в Чернівцях не відбулося.

Олексій Шекета, голова правління ПАТ "Чернівціобленерго": "Це була спроба показати, що свято вже закінчилося і ми коштів, які мали би отримати, хоча би за грудень, ми їх не отримали" 01.26 - 01.38 "Ми зараз повинні також прикласти максимум зусиль для того, щоб розрахуватися з державою, інакше наші рахунки обнулять і ми не зможемо виконувати свої обов"язки та виплачувати зарплату людям".

Нагадаємо, заборгованість за електроносії комунального підприємства "Чернівціводоканал" перед енергетиками наразі складає понад 30 мільйонів гривень. До того ж, як повідомили в обленерго, до цих пір затримуються виплати за поточний місяць. Однак певні зрушення в переговорному процесі все ж відбулися. Місцева влада та керівники енергетичного монополіста домовилися про відстрочку. Також готується спільне подання до Кабінету Міністрів щодо допомоги в компенсації різниці тарифів. Адже, як зазначають водоканалівці, - теперішні тарифи не покривають затрат підприємства, в тому числі на електроенергію.

Володимир Андрущак, начальник КП "Чернівціводоканал": "Тут має бути комплексне вирішення....по-перше, треба провести заміну мереж зношених....також проводиться робота по залученню інвестиційних коштів. Вони будуть направлені на зменшення енерговитрат, втрат води, що призведе до вирішення тих питань, щоб в тарифі покривати повністю ті затрати на подачу води".

Володимир Андрущак також запевнив, що подібних раптових відключень "Водоканалу" не буде. А врегулювання конфліктних ситуацій відбуватиметься виключно за столом переговорів: "Наразі суперечка довкола боргів "Водоканалу" вирішена. Як повідомили нам в обленерго, місцева влада знайшла понад 1.5 мільйона гривень. Саме ці кошти надійдуть на рахунки енергетиків для погашення боргу.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      

Langate

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 887 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.