Погода в Черновцах
 
"Обленерго" не буде повторно відключати за борги об"єкти "Водоканалу" PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 січня 2013, 18:34
"Обленерго" не буде повторно відключати за борги об"єкти "Водоканалу". Нагадаємо, перше відключення двох насосних станцій комунального підприємства відбулося минулої п"ятниці, про що цього ж дня вам повідомив "Чернівенцький репортер". Через зменшення тиску, без водопостачання на декілька годин залишилися окремі будинки по вулиці Руській. Тоді ж, енергетики поставили ультиматум "Водоканалу" та місцевій владі - до найближчого вівторка, тобто до-сьогодні, погасити мінімум 2 мільйони гривень поточного боргу, інакше місто ризикує залишитися без водопостачання. Енергетики запевняють, що конфлікт насправді є штучним. За словами голови правління ПАТ "Чернівціобленерго" Олексія Шекети, - масових відключень, що спостерігалися по всій державі, в Чернівцях не відбулося.

Олексій Шекета, голова правління ПАТ "Чернівціобленерго": "Це була спроба показати, що свято вже закінчилося і ми коштів, які мали би отримати, хоча би за грудень, ми їх не отримали" 01.26 - 01.38 "Ми зараз повинні також прикласти максимум зусиль для того, щоб розрахуватися з державою, інакше наші рахунки обнулять і ми не зможемо виконувати свої обов"язки та виплачувати зарплату людям".

Нагадаємо, заборгованість за електроносії комунального підприємства "Чернівціводоканал" перед енергетиками наразі складає понад 30 мільйонів гривень. До того ж, як повідомили в обленерго, до цих пір затримуються виплати за поточний місяць. Однак певні зрушення в переговорному процесі все ж відбулися. Місцева влада та керівники енергетичного монополіста домовилися про відстрочку. Також готується спільне подання до Кабінету Міністрів щодо допомоги в компенсації різниці тарифів. Адже, як зазначають водоканалівці, - теперішні тарифи не покривають затрат підприємства, в тому числі на електроенергію.

Володимир Андрущак, начальник КП "Чернівціводоканал": "Тут має бути комплексне вирішення....по-перше, треба провести заміну мереж зношених....також проводиться робота по залученню інвестиційних коштів. Вони будуть направлені на зменшення енерговитрат, втрат води, що призведе до вирішення тих питань, щоб в тарифі покривати повністю ті затрати на подачу води".

Володимир Андрущак також запевнив, що подібних раптових відключень "Водоканалу" не буде. А врегулювання конфліктних ситуацій відбуватиметься виключно за столом переговорів: "Наразі суперечка довкола боргів "Водоканалу" вирішена. Як повідомили нам в обленерго, місцева влада знайшла понад 1.5 мільйона гривень. Саме ці кошти надійдуть на рахунки енергетиків для погашення боргу.

Олександр Коркоіл. Телеканал «Чернівці».

 
Слухати онлайн - Радіо Блиск FM 106,6 - Станція блискучого настрою

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 493 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.