Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Чернівчани пізнавали індійську культуру
Середа, 30 січня 2013, 17:38
Чернівчани пізнавали індійську культуру. Студенти – іноземці Буковинського державного медичного університету 7-й рік поспіль 29 січня відсвяткують День Індії. А все тому, що в медичному університеті вчиться понад 400 індусів. Розмаїття барв традиційного індійського одягу, національні танці, музика та повний аншлаг – саме так індійська спільнота в Чернівцях відсвяткувала день своєї країни. Суніл Шарма приїхав до Чернівців з Північної Індії понад 5 років тому. Хлопець розповідає - буковинські та індійські традиції досить схожі, особливо це стосується кольорів національного одягу. Крім того, за словами студента, клімат Буковини не дуже відрізняється від клімату гірської північної частини Індії. До того ж за роки проживання та навчання в Україні Суніл знайшов чимало друзів.

Суніл Шарма, голова Індійської студентської спільноти: «Для нас это очень хорошо, что наши преподователи, вы видели сколько сегодня пришло на концерт, то люди всегда нам помогают, приходят на концерты, это очень хорошо что у нас есть очень много украинских друзей которые приходят на наши концерты».

В Буковинському державному медичному університеті навчається близько тисячі іноземних студентів, з них більше 400 приїхали до нас з Індії. Вийшло так, що за роки проживання в Чернівцях студенти - індійці на Буковині створили свою спільноту, яка допомагає їм не забувати рідні традиції та мову. А керівництво мед університету підтримало ідею студентство щорічно проводити День Індії в Чернівцях.

Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету: «пізнавати щось нове це завжди корисно в тому числі і для наших українських студентів, у нас функціонують окрім того міжнародні клуби де наші студенти мають змогу вивчити національні особливості, культурні традиції, науковий доробок. Індійських студентів серед інших дуже багато, у нах є своє студентське самоврядування, які організовують потім різноманітні творчі вечори, сьогодні це один з найбільших творчих презентацій культурних цінностей, творчих здобутків наших студентів».

Надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Індія Георгій Ходоровський запевняє - той факт, що на Буковині навчається така кількість іноземних студентів є свідченням, що нашу освіту у світі визнають.

Георгій Ходоровський, надзвичайний і повноважний посол України в Республіці Індія: «Саме те, що ми маємо тут на окраїні нашої держави України є високим свідченням того,що нас визнають як державу і особливо Буковину і наш Буковинський державний медичний університет, т-що не посилали б сюди аби не вартувало б того, т-що контроль міжнародний дуже є жорсткий і дуже серйозний».

Студенти – індуси для всіх гостей свята зробили максимально все для того аби присутні відчули атмосферу їхньої країни. На вході кожному дарували прапорці, а у повітрі витали традиційні індійські пахощі. Зі сцени ж лунали східні мотиви під які дівчата у сарі танцювали національні танці. Для того, аби вразити всіх присутніх різнобарв’ям кольорів традиційного індійського одягу студенти БДМУ провели показ національного вбрання всіх куточків рідної для них країни, а для контрасту продемонстрували також сучасне повсякденне вбрання.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 63 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.