Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Нові пісні, свіжий альбом та якісна музика. «ТАРТАК» у Чернівцях.
Четвер, 31 січня 2013, 19:32
Нові пісні, свіжий альбом та якісна музика. Саме з такими подарунками після новорічно – різдвяних свят до Чернівців приїхав гурт «ТАРТАК». Випустивши новий альбом музиканти продовжують рухатись далі і цього разу чернівчан радуватимуть новими роботами, які, як запевняє фронт мен гурту Сашко Положинський, не нагадуватиме ані старого ані нового «ТАРТАКА».

Гурт «ТАРТАК» вже готує новий альбом. Навесні минулого року музиканти випустили музичний доробок під назвою «Сімка», а вже цього разу у музичному пабі Паблік чернівчани почують 5 нових пісень, які увійдуть до наступного альбому, стилістику якого фронт мен гурту наразі характеризувати не береться.

Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»: «Одним людям здається, що ТАРТАК з альбому в альбом не міняється, інші навпаки кажуть, що ви постійно змінюєтесь, а ми хочемо, щоб було таке як було колись. На мою думку, із цим багато хто теж погоджується, із людей, які нас поважають, знають, що нам вдається утримувати власну, пізнавану стилістику але при цьому постійно додаємо щось нове, трошки змінюємось , з’являються якість несподівані речі і мені здається що це правильно».

Тартаківці пишаються тим, що у них й досі з’являються нові, достатньо юні прихильники. Наразі ж для хлопців важливими аспектами в роботі залишається власний творчий процес та продовження спілкування з публікою. А не так давно, «ТАРТАК» вперше за все існування гурту запросили відіграти на весіллі, хлопці погодились і в результаті із весілля склепали кліп на пісню «Ритмотека».

Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»: «По-перше несподіване, по-друге доволі яскраве але головне, що там все справжнє, там все живе, там немає нічого надуманого і навіть там наші дурнуваті кривляння вони чесні і справжні т-що ні в кого не було часу продумувати, підготувати, була команда мотор і давай щось там роби на камеру і кожен імпровізував як міг і мабуть через це все вийшло доволі весело, жваво і позитивно, але звичайно ніхто цей ролик серйозно не сприймає».

Наразі в роботі знаходиться відео на іншу пісню, проте на яку саме Сашко поки що тримає в таємниці. А наостанок нашої розмови лідер гурту «ТАРТАК» всім глядачам телеканалу «Чернівці» побажав наступне.

Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак»: «Чесно кажучи, я би не хотів вигадувати щось нове, оскільки я все таки представляю українську музику і зараз нажаль вона знаходиться не в найсприятливіших умовах для свого існування та розвитку то я би хотів всім глядачам побажати щоби побільше було цікавої української музики у вашому ефірі і щоби ця музика подобалася і щоби вона приносила позитивні емоції і звичайно хотів би вас підтримувати українську музику т-що без вашої підтримки українській музиці гаплик.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 96 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.