Погода в Черновцах
 
Природничий музей при ЧНУ називають справжнім об'єктом національного надбання PDF Друк e-mail
Четвер, 31 січня 2013, 18:37
Природничий музей при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, називають справжнім об'єктом національного надбання, а його зоологічні колекції чи не єдині в Україні, які повністю відображають представників фауни всіх географічних широт Земної кулі. Лише один зоологічний відділ, налічує не одну тисячу чи навіть десяток тисяч експонатів, серед них і його перлина - скилет синього кита.

Вже за рік після заснування Чернівецького університету у 1876 році при філософському факультеті на гуманітарному відділенні було відкрито "зоологічний інститут”, з якого і розпочалося створення колекцій зоологічного музею. Відтоді пройшло чимало часу і експонати, які представленні зараз у його експозиціях сягають австрійського, румунського і радянського періоду. 3200, так званих опудал, знаходиться зараз у 2 невеличких кімнатах віднедавна зоологічного відділу природничого музею. В основному вони є своєрідною базою для навчання буковинських студентів, але крім них є ще більше 40-ка тисяч наукових фондів.

Зараз же у музеї в більшості проводять занняття для студентів, але його співробітники також із задоволення приймають на екскурсії усіх бажаючих, головне попередньо узгодити це з ними, щоб не було так званих накладок.

Не тільки закордонні гості враженні такою кількістю різноманітних експонатів. Своє захоплення і цікавість до них проявлє кожен, хто відвідає цей заклад.

Учні 1-го "В" класу, школи №16 разом із своєю вчителькою прийшли побачити всі дива природи на свій урок природознавства. Їхні оченнята розбігаються, а цікавість, зазначають співробітники музею, немає меж.

Більшість з представленого у зоологічному музеї його співробітники отримували під замовлення, він небайдужих людей, а також привозили з різноманітних експедицій. ВІдтак один зі стендів під назвою "Фауна Індійського океану" був зібраний.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Справжня вода

Молодий Буковинець

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 1844 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.