Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Природничий музей при ЧНУ називають справжнім об'єктом національного надбання
Четвер, 31 січня 2013, 19:37
Природничий музей при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, називають справжнім об'єктом національного надбання, а його зоологічні колекції чи не єдині в Україні, які повністю відображають представників фауни всіх географічних широт Земної кулі. Лише один зоологічний відділ, налічує не одну тисячу чи навіть десяток тисяч експонатів, серед них і його перлина - скилет синього кита.

Вже за рік після заснування Чернівецького університету у 1876 році при філософському факультеті на гуманітарному відділенні було відкрито "зоологічний інститут”, з якого і розпочалося створення колекцій зоологічного музею. Відтоді пройшло чимало часу і експонати, які представленні зараз у його експозиціях сягають австрійського, румунського і радянського періоду. 3200, так званих опудал, знаходиться зараз у 2 невеличких кімнатах віднедавна зоологічного відділу природничого музею. В основному вони є своєрідною базою для навчання буковинських студентів, але крім них є ще більше 40-ка тисяч наукових фондів.

Зараз же у музеї в більшості проводять занняття для студентів, але його співробітники також із задоволення приймають на екскурсії усіх бажаючих, головне попередньо узгодити це з ними, щоб не було так званих накладок.

Не тільки закордонні гості враженні такою кількістю різноманітних експонатів. Своє захоплення і цікавість до них проявлє кожен, хто відвідає цей заклад.

Учні 1-го "В" класу, школи №16 разом із своєю вчителькою прийшли побачити всі дива природи на свій урок природознавства. Їхні оченнята розбігаються, а цікавість, зазначають співробітники музею, немає меж.

Більшість з представленого у зоологічному музеї його співробітники отримували під замовлення, він небайдужих людей, а також привозили з різноманітних експедицій. ВІдтак один зі стендів під назвою "Фауна Індійського океану" був зібраний.

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 113 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.