Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
В Чернівцях відбулась перша в цьому році сесія міської ради
Четвер, 31 січня 2013, 19:48
В Чернівцях відбулась перша в цьому році сесія міської ради. Серед інших нагальних проблем міста чернівецькі депутати вирішували долю міського басейну та культурно – мистецького центру імені Миколайчука. Під час розгляду саме цих питань між депутатами розгорнулась справжня словесна війна.

Перша цьогорічна сесія міської ради розпочалась із привітання керівника “Чернівецького експертно-технічного центру Держгірпромнагляду України” та депутата міської ради Миколи Воронки із тим, що підприємство увійшло до списку лідерів Міжнародного економічного рейтингу “Ліга кращих”. Ще до затвердження порядку денного депутати оголосили перерву для того аби провести погоджувальну раду щодо подальшої долі кінотеатру імені Івана Миколайчука, яка досі була невизначеною.

Олексій Каспрук, керівник фракції «Фронт Змін»: «Я щиро приємно вражений, що все ж таки, що той розголос навколо цієї будівлі, який здійнявся в Україні і показав неспроможність не то, що розвивати культуру в Чернівцях, а просто її зберегти призвів до того, що партія Регіонів, ви Віталій Михайлович, вирішили все ж таки дати заднюю».

По завершенні обговорення депутати прийняли порядок денний, після чого розпочали свою роботу. Стосовно кінотеатру Миколайчука, після 2хгодинних сперечань, прийнято рішення доручити створення робочої групи з фахівців кіно – мистецьких послуг, депутатів та представників міської влади і до 1 березня оголосити конкурс на довгострокову оренду, тобто спробувати залучити інвестора. До визначення переможця конкурсу планується долучити громадскість, щоб кожен з учасників представив власну пропозицію на широкий загал. Якщо ж до 1 травня поточного року не виявиться гідних бажаючих взяти будівлю кінотеатру Миколайчука в оренду вона буде передана на баланс Калинівського ринку, який в свою чергу повинен буде профінансувати підготовчі та ремонтні роботи для запуску кіно – мистецького центру.

Світлана Хімійчук, директор департаменту економіки міської ради: «Працювати доведеться оперативно і вирішувати ці питання оскільки незабаром в нас має бути 75 річчя з дня народження його, тому завдання таке, у всіх спільне виконавчих органів і депутатського корпусу для того аби це приміщення відповідно виглядало достойно до цієї дати».

Ще одним не менш суперечливим питанням було затвердження умов конкурсу на право укладення договору довгострокової оренди приміщень басейну на території стадіону Буковина. Стосовно цього було прийняте рішення змінити умови передачі будівлі приміщень басейну з довгострокової оренди на безоплатне використання, за умови здійснення реконструкції плавального басейну і допоміжних приміщень, аби в майбутньому надати можливість управлінню фізкультури і спорту спільно з майбутнім користувачем цих приміщень проведення водних змагань. Найближчим же часом комісія з питань оренди повинна відпрацювати критерії визначення переможців і запропонувати їх сесії МР на лютий.

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради: «Буде 2, 3 інвестора та дай Бог щоб вони були. Нам потрібно в місті зробити басейн, для дітей, для людей, для міста. На сьогоднішній день ще немає ні однієї пропозиції ми не даємо даже людям можливість надати свої пропозиції це можна прописати в умовах конкурсу. Критерії відбору переможців – 10 м, 20, вишка, ну я не знаю, акули, риби, що там має бути ще».

З поміж інших питань на сесії підняли проблему відключення за багатомільйонні борги від енергопостачання підприємства «Чернівціводоканал», проте, як запевнив секретар чернівецької міської ради питання наразі вирішене і подальших відключень не буде.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< січня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 106 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.