Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
У Чернівцях нагородили переможців міського етапу конкурсу «Вчитель року-2013»
П'ятниця, 01 лютого 2013, 17:57
Кажуть, є розумні, а є красиві. Схоже, учасникам і гостям фінального етапу міського конкурсу "Вчитель року" вдалося поєднати ці обидві риси. Педагоги виглядали справжніми красунями, а кращих із них вітали із перемогою у міському етапі конкурсу "Вчитель року". Цьогоріч у номінаціях брали участь викладачі російської та французької мов, музики, інформатики та фізики.

Близько 40-ка учасників і учасниць подавали свої роботи на участь у цьогорічному конкурсі. Для більшості конкурсантів цьогорічний "Вчитель року" дав багато матеріалу для особистісного розвитку.

Ірина Жуковська, переможниця у номінації "російська мова": "Конкурс дает возможность проявить в себе таланты, открыться творчески и применить их. Это достаточно интересно".

Конкурс проводять вже 18 рік поспіль. З моменту його заснування буколвинці багато разів перемогали на всеукраїнських етапах, однак щороку правила змінюються. Освітяни кажуть - так навіть цікавіше.

Валентина Малишевська, начальник міського управлівння освіти: "В цьому році конкурс проходив в 2 тури. Перший був заочний, де вивчали наробки вчителя. А в другому етапі вчитель міг розкритися практично".

На урочисте підбиття підсумків завітали не лише конкурсанти - тут були директори, завучі, психологи, словом, усі, хто допомагає вчителю створювати комфортні умови для виховання дітей. А це нині не так легко, адже завдяки глобалізації діти хочуть знати більше, аніж передбачено навчальною програмою.

Олена Кушнір, вчителька музики:"Сучасна музика і діти дуже гармоніюють на уроках музики, але ми не відходимо від класики, бо класика завжди в моді і вона завжди живе".

Любов Мельник, вчителька французької мови: "На сьогодні діти хочуть вчитися, вони розуміють, що навчання - це їхнє майбутнє. Вони вивчають іноземні мови не для оцінки, а для себе".

Підсумки наступного етапу - обласного - вже традиційно підіб'ють у березні.

Надія Величко. Телеканал "Чернівці".
 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 170 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.