Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
Жителька Чернівецької області віддала все на будівництво каплиць
П'ятниця, 01 лютого 2013, 18:00
Жителька Чернівецької області віддала все на будівництво каплиць. 83ри річна жителька села Чагор Глибоцького району всі гроші, які збирала протягом життя віддала на будівництво 2х каплиць, першу звела у 2000 році, другу – менше ніж за 10 років потому.

Дві каплички менше ніж за 10 років звела у власному селі Глікерія Тощук. Жінка розповідає, що життя в неї було не легке. Народилась вона у селі Великий Кучорів, проте вийшовши заміж переїхала до чоловіка в Чагор. Згодом він почав пити та бити її, Глікерія тікала від чоловіка городами, а додому боялась вертатись. Згодом померла її сестра залишивши дітей. Жінка не зважаючи на заборони чоловіка всиновила 5ти річного племінника і їхні стосунки лише погіршились. Жінка благала бога аби той розлучив їх, як знає, а за це вона зробить вагому пожертву. За декілька років чоловік помер, а Глікерія збудувала першу каплицю.

Глікерія Тощук, благодійниця: «Ту обіцянку, яку я дала перед Богом я вже так і син не хотів прислухатись юо вже жинився і я так думаю, чим маю ті гроші тримати то шо продавала корову й бика, й усно – багато було дечого я склала і дешево було май ті строй матеріали і я побудувала цю капличку».

З роками племінник вивчився, зараз працює в Чагрі вчителем в школі, одружився. Згодом Глікерія тяжко захворіла, а син припинив з нею спілкуватись.

Глікерія Тощук, благодійниця: «І так я почала там робити капличку, то мені коштувало щоб чесно сказати май легше ніж цю. Я мала трохи грошей, що лишились, мала гадку сину робити файну хату, вибрала план на хату, участок але як він від мене так відказався тяжко, то я так змирилася з тим і зачала робити ту капличку».

Жінка звела другу капличку проте всиновлений син й досі з Глікерією не спілкується, чому? жінка каже, що навіть не здогадується. Глікерія кожного дня молиться про те, аби їх стосунки налагодились.

Глікерія Тощук, благодійниця: «Маю надію, що мій синок вернеться, зрозуміє цю обіду, яку він мені дав. Я не хочу, щоб він ті сльози притав, що я пролила заради його поступка, най його бог благословить і діти його, жінку його, невістку».

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 211 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.