Погода в Черновцах
 

Єдина країна

Проект Єдина країна на МТРК Чернівці

Офіційні сайти

Курси валют

Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
"Хто не був в Букіністі, той не був в Чернівцях"
П'ятниця, 01 лютого 2013, 18:01
"Хто не був в Букіністі, той не був в Чернівцях" - ця фраза досить відома серед туристів. ЇЇ доносять до українців чимало митців, яких запрошувала до себе в маленький книжковий магазинчик Марина Лібанова. ЇЇ боротьба за робоче місце в "Букіністі" розпочалась на початку квітня 2012 року, і як вчора, 31 січня, визначив Шевченківський районний суд - завершилась поразкою. Чи то докази її адвоката були не ефективними, чи то представник обласної ради, якій по праву належать усі комунальні книгарні нашого міста, у їх числі і "Букініст", була чудово підкована в усіх юридичних тонкощах, але поновити Лібанову на роботу тепер немає жодних шансів. По факту "Букініст" залишився без неї, а книгарні продовжують реорганізовувати.

Нагадаємо, Марина Лібанова була звільнена з посади директора Магазину "Букініст" в грудні минулого року рішенням сесії обласної ради. Лібанова з таким рішенням не погодилася і подала до суду. Відеозйомку судового засідання суддя заборонила посилаючись на вимогу представника відповідача - начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації - Богдана Онуфрика, який в свою чергу мотивував вимогу, цитую: "Ця справа і так досить роздута через ЗМІ" - кінець цитати. А вже по закінченню слухання інший представник відповідача наступним чином пояснила вимогу про недопуск відеокамер на засідання

Марія Єлєніч, представник відповідача у справі: «На мою думку участь преси була достатньою у цьому процесі. Оскільки як для мене, представника відповідача, досить складно відбувати процес коли камери направлені безпосередньо на тебе і вся увага на тебе».

Саме засідання "Лібанова проти облради" тривало кілька годин. Спершу суддя зацікавилась тим, що на сесії депутати повернулись до розгляду вже проголосованого рішення. Навіть представник Чернівецької обласної ради не змогла толком пояснити, чому депутати вдалися до порушення регламенту. Одним з мотивів, який влинув на рішення судді було те, що за звільнення Лібанової проголосувала більшість депутатів. Долучати до справи відео, яке демонструє , те, що депутати голосували неособисто, суд відмовився, адже була порушена процедура подання клопотання з цього приводу. В той же час, представник ОДА Богдан Онуфрик доказував у суді, що на тому відео чітко не видно, за яке саме рішення депутати неособисто голосують.

Обидві сторони намагалися довести свою правоту, але суддя Вікторія Чебан таки вирішила, що звільнення не було безпідставним. А одже перемогла обласна рада.

Марія Єлєніч, представник відповідача у справі: «Ціллю процесу є встановлення істини у справі. Для мене основне у цій справі було те, що обл. рада ухвалила своє рішення у межах повноважень та у спосіб встановлений законом. Чи можна показати продукт після того, як пройде 2 місяці і пройде реорганізація. І сказати: "Дивіться, от вам ця "Буковинська книга", от от структура, от магазини, от вони працюють". Якщо окремі керівники не давали довести це до кінця, показати продукт під час реорганізації, я вважаю не є можливим».

Марина Лібанова, позивач у справі, екс директор книгарні "Букініст": «Вони наполягали на тому, що книгарня буде відкрита. Я запевняю всіх, що комісійна торгівля наврядчи буде жива. Бо це справа не проста. Місто вже залишається без такої приємної послуги: продати книгу і купити дешеву книгу. А "Букініст" буде відкритий, але чи буде він тепер "Букіністом" – питання».

Представниця обла ради кілька разів зазначала, що можливо Марина Лібанова, якщо того захоче новий директор об"єднання "Буковинська книга", повернеться в "Букініст", але вже як продавець.

Марина Лібанова, позивач у справі, екс директор книгарні "Букініст": «Піти туди знову, під кого, чого, нащо? Це я пропоную всім уважно придивитися може я дійсно була не права».

Генрієтта Беух. Телеканал "Чернівці".

 

Слідкуйте за нами

Відео архів

Відеоархів МТРК Чернівці

Календар новин

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Langate

Молодий Буковинець

Банер

АВКстенд

Банер

Глобус відвідувачів

Статистика

На даний момент 149 гостей на сайті
 
Copyright © 2010 Телеканал "Чернівці".Всі права захищені.